Özel Okullar, Bursluluk Sınavları ile Hayat Bulur. (K12NET Bilgilendirme-Eğitime Çağrı)

4 Aralık 2016

Özel Okullar, Bursluluk Sınavları ile Hayat Bulur. (K12NET Bilgilendirme-Eğitime Çağrı)

Özel okulculuğun kuralı, “öğrenci kaydı” almakla başlıyor. Okulda yapacağınız tüm yenilikler, tüm reformlar, yeteri kadar öğrenci kaydı almanıza bağlı. Yeni öğrenci kaydı alabilmek için okullar, pek çok yöntem deniyor. Bunlardan biri, en etkilisi, “Bursluluk Sınavlarıdır” 

Bursluluk sınavlarında muhatap, son kullanıcı dediğimiz, veliler-öğrenciler olduğu için hiç hata yapılmaması gerekiyor. Okulun bu süreci, tam bir profesyonellik içerisinde yönetmesi gerekiyor. K12NET Ekibi olarak her yıl olduğu gibi, biz de bursluluk sınavlarının yazılım tarafında sizlere destek olmaya çalışacağız.  8Aralık Perşembe günü saat 14:30’da öyle bir eğitim yapacağız ki, bursluluk sınavının en başından, sonuna kadar olacak her durumu işleyeceğiz. Bu eğitime tüm müşterilerimizin katılmalarını rica ediyoruz. Konu bu kadar önemli olduğu için anlatacağımız eğitimin yardım videosunu da geçen yıl hazır etmiştik. Online eğitimin bire bir aynısını 12N Serisi videolarında bulabilirsiniz. 

Okullar, K12NET’i Satın Alırken En Çok Güvenlik Sorusunu Sorarlar. 

Okullarımız, K12NET’i alırken, bizlere en çok “güvenlik” ile ilgili sorular sorarlar. İyi de, ederler, çünkü güvenlik ilk sıralarda yer alması gereken önemli bir konudur. Fakat “Kullanıcı Yetkilendirme” eğitimi yapacağız dediğimizde belki de en az katılımın olduğu eğitim, kullanıcı yetkilendirme eğitimidir. “Acaba eğitim başlığı olarak seçtiğimiz “kullanıcı yetkilendirme” bu önemi iyi ifade etmiyor mu?” diyerek özel açıklama yapmak istedik. Birimlere (Rehberlik birimine, ölçme değerlendirme birimine, muhasebeye) kişi ayırt etmeksizin yetki vermek, birimler içinde çalışan kişilere özel yetkiler vermek, Muhasebe birimindeki A personeline şu yetki, B personeline bu yetkiyi vermek, Öğrenci-veli-portallarında görünen web parçalarını açıp kapatmak, tamamen kullanıcı yetkilendirme eğitimi ile ilgilidir. Bu hafta, 7 Aralık Çarşamba günü saat 14:30’da Yetkilendirme Eğitimini yapacağız. 

K12NET yardım videolarına kullanıcı adı ve parolanızla sisteme giriş yaptığınızda sağ üst köşeden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilendirme mesajlarına da yine aynı yerden ulaşabilirsiniz.

yardim

Eğitimlerimiz online olup, internet üzerinden yapılacaktır. Herkes okulundan, internet üzerinden ÜCRETSİZ bu eğitimlere katılabilecektir. Eğitime katılmak isteyenlerin [email protected]   adresine mail göndermeleri yeterlidir. Online eğitimler konusunda ayrıntılı bilgiye, https://www.k12net.com/atlas-yazilim/k12net-egitimleri-nasil-yapiyor/  ulaşabilirsiniz. 

 

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]