K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

14 Ocak 2019

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım.

1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve güçlü bir iletişim içindedir.

K12NET İletişim modülü üzerinden ister SMS, ister elektronik posta, ister duyuru, isterseniz ekran mesajı gönderebilirsiniz. Gönderimler, velilerin K12NET Mobil cep telefonu uygulamasına ayrıca ücretsiz bildirim olarak da düşer.

2-    Anaokulcu, yaptığı etkinlikler konusunda velisine sürekli bilgi verir.

K12NET, Ajanda modülünü kullanarak her türlü etkinlik hakkında velilerinize bilgi verebilirsiniz. Üstelik WhatsApp, Twitter gibi ücretsiz bildirimler sayesinde duyuramadığınız, haberdar edemediğiniz tek bir etkinlik kalmaz.

3-    Anaokulcu, öğrencilerin tek tek veya toplu olarak resimlerini çeker.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın genelge ile yasakladığı sosyal medya üzerinde paylaşım yasağından dolayı öğrenci resimlerini ister tek tek, isterseniz topluca K12NET Galeri modülü üzerinden velilerinize ulaştırabilirsiniz.

4-    Anaokulcu, öğrencilerinin günlük (yemek yeme, uyuma, tuvalet, arkadaş ilişkileri gibi) kişisel gözlemlerini veya kazandırmak istediği akademik davranışlarını gözlemler, kayıt altına alır. Bunları hem öğrenci portalından velisiyle paylaşır, hem de karne olarak basılı evrak olarak verir.

K12NET Davranış Modülünü kullanarak bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Gözlemlemek istediğiniz her davranışı, davranış karnesine dönüştürebilirsiniz.  

5-    Anaokulcu, tüm özel okulcular gibi muhasebesini sağlam bir şekilde tutar.

K12NET Ön Muhasebe Modülü, emrinizdedir. Gelirlerinizi, giderlerinizi girer, kasanızı tutturur, kurucularınıza her gün sistem üzerinden hazır edilmiş otomatik kurucu raporlarını iletirsiniz.

16 Ocak Çarşamba Günü, Saat 10:30’da Anaokulu Modülü EğitimindeAnaokulcu olarak ihtiyacım oldu da, bulamadım” dediğiniz her sorununuzu uygulamalı olarak göstermeye, yoksa en yakın zamanda sisteme ekleyerek, K12NET’i ana okulcuların en gözde yazılımı yapmaya kararlıyız. Tüm kullanıcılarımızı bu eğitime davet ediyoruz. Sözü olan her kullanıcımızı dinlemeye, ihtiyaçlarını anlamaya hazırız.

Temel Tanımlar / (17 Ocak Perşembe, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Öğrencilerinizin Sınav Başarısına Destek Olmak İstiyor.

K12NET, Öğrencilerinizin Sınav Başarısına Destek Olmak İstiyor. LGS, YGS tipi sınavlarda başarılı olabilmek için öncelikle konuyu öğrenmek, sonrasında da olabildiğince...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]