Okullar, K12NET Parası Kadar, Başka Modüller Satın Alıyor

19 Aralık 2016

Okullar, K12NET Parası Kadar, Başka Modüller Satın Alıyor

Okulların farklı ihtiyaçları oluyor ve bunları başka programlarla karşılamak zorunda kalıyorlar. Müşterilerimizden öğrendiğimize göre, veliler, çocuklarının derslerine giren öğretmenlerinden bireysel ya da toplu randevu talep ediyorlar. Öğretmenler, önceden “şu saatlerde görüşme yapabilirim” diye görüşme zamanlarını belirliyorlar, veliler de, öğretmenlerin önceden belirlediği bu uygun zamanlara göre görüşme talebinde bulunuyorlar. Bu işler tam da, K12NET’in yapmak istediği işler, çünkü yapması için gerekli her şey sistemde hazır duruyor.

Okullar, sadece bu ihtiyacını karşılamak için başka programlara neredeyse K12NET kadar ücret ödüyorlar. Ücreti bir tarafa, yönetilmesi için de ayrıca emek harcamak gerekiyor. Arkasında okul yönetim sistemi olmayan yazılımlarda sürekli veriyi güncellemek gerekir. Giden öğretmeni silmek, gelen öğretmeni kaydetmek, öğrencileri – şubeleri sürekli güncel tutmak gerekir. Bu da sürekli yapılması zor olan bir işlemdir.

Yeni öğrenci portalında Veli Görüşme Randevu ihtiyacınızı yapıverdik, üstelik bir kuruş ücret istemeden. Yapılması gereken tek şey, randevu almak istediğiniz öğretmenin isminin üzerine tıklayıp, randevuyu alıyorsunuz. 22 Aralık Perşembe günü saat 14:30’da Ajanda Modülünü anlatırken, milletin program diye sattığı şeyi, K12NET’in bir fonksiyonu olarak gösterip tanıtacağız. Sadece veli görüşmeleri değil, özel okulculukta etkinlik düzenlemek zor, etkinliği veliye –personele duyurmak bir o kadar zordur. Artık akıllı cep telefonlarına gönderilen ücretsiz bildirimlerle, okuldaki tüm etkinlik-şenlik-bayram- törenlerden velileriniz haberdar olacaktır.

 

23 Aralık Cuma günü saat 10:30’da ise geleneksel Temel Tanımlar Eğitimini yapacağız. Öğrenci-öğretmen-şube-ders tanımlama gibi temel süreçleri bir kere daha anlatacağız.

Eğitimlerimiz online, ÜCRETSİZ ve her okul kendi yerinden eğitimi dinleyebilmektedir. Katılmak isteyenlerin sadece [email protected]  adresine mail göndermeleri yeterlidir. Eğitimler konusunda ayrıntılı bilgiye, https://www.k12net.com/atlas-yazilim/k12net-egitimleri-nasil-yapiyor/  linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]