Ne Olur, Bu K12NET Videosunu İzleyin! Ne Olur, Bu Online Eğitimlere Katılın!

11 Ekim 2016

Ne Olur, Bu K12NET Videosunu İzleyin! Ne Olur, Bu Online Eğitimlere Katılın!

Geçen yıl sınav okuma ile ilgili önemli bir güncelleme çıkarmış ve bütün bir yıl duyurabilmek için çabalamıştık. Güncelleme, öğrencilerin optik kâğıda kodladıkları isim ve numara bilgisi ile sistemdeki numara ve isimleri karşılaştırmakta, ne kadar benzediğine bakarak kullanıcıya benzeşme oranlarını vermektedirler. 

Çok Önemli!!! Bu güncelleme sayesinde ismini ve okul numarasını hiç kodlamayan, eksik kodlayan, yanlış kodlayan öğrencilerin bilgilerini düzeltmeden, dat dosyasına okul numarasını eklemek zorunda kalmadan, sınavların okunmasını sağlanmaktadır. Bu yöntemle sınav okuyanlar, sınavlarını çok kolay değerlendirmekte, her sınavda dakikalar kazanmaktadırlar.

Maalesef, bu güncellemeden hiç haberi olmayan daha pek çok kurumumuz olduğunu konuşmalar esnasında anlıyoruz. “Video seyredin, online eğitimlerimize katılın” dediğimizde “vaktimiz yok” diyenler, bütün bir yıl boyu bu kolaylıklardan haberi olmadığı için zaman kaybetmektedirler.

https://www.youtube.com/watch?v=mky3KMBTgyc&feature=youtu.be linkteki videomuzu ne olur izleyiniz. Bu videoyu izleyenler, bütün bir yıl boyu çok rahat edeceklerdir.

Onlarca müşterimiz, sınav okumanın kolaylığını soruyor.

13 Ekim Perşembe günü, Saat 14:30’da Ölçme Değerlendirme Eğitimi yapacağız. Sınav okumanın en kolay yöntemlerini göstereceğiz. Eğitimimiz online, yerinde olacak, ekranımızı görecek, sesimizi duyacak ve istediğiniz zaman bize soru sorabileceksiniz.

14 Ekim Cuma günü, Saat 10:30’da ise Temel Tanımlar Eğitimi yapacağız. Bu yıl, bu eğitimi kaç kere yaptığımızı hatırlamıyoruz ama yapmaya da devam edeceğiz.  Öğrenci ekleme, öğretmen ekleme, şube ekleme, ders ekleme gibi en temel konuları en baştan bir kere daha anlatacağız.

İhtiyacı olanların bu online eğitimlerine katılmalarını şiddetle öneriyoruz. Online eğitimlerimiz konusunda ayrıntılı bilgiye https://www.k12net.com/atlas-yazilim/k12net-egitimleri-nasil-yapiyor/ linkinden ulaşabilirsiniz.  

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]