K12NET’den Muhasebecilere Bir İyi Haber Daha….

30 Kasım 2016

K12NET’den Muhasebecilere Bir İyi Haber Daha….

Yazılımların bir numaralı amacı; işleri kolaylaştırmak, saatler süren işleri hızlandırmak ve sonuçlardan analiz çıkarmak olmalıdır. 

Okullar bir/birkaç bankayla anlaşıyorlar. Veliler, her ay ücretlerini bu bankalara yatırıyorlar. Muhasebeciler, ay sonunda hesap ekstrasını alıyorlar ve ne kadar kayıt varsa, bir de K12NET’de o kadar tahsilat yapıyorlardı. Banka listesinde 100 satır ödeme bilgisi varsa, muhasebeciler, 100 kere tahsilat işlemleri yapıyorlardı. Bu saatler süren bir uğraştır. Müşterilerimiz bize sıkıntılarını anlatınca hemen iş listesine aldık. Böyle fonksiyonlar eklemek, K12NET’in en sevdiği yazılımlardır. Çünkü muhasebecilere her ay saatler kazandırmak mümkündür. Bir sihirbaz yaptık, 10 saniye içinde bütün tahsilatlar otomatik yapılıyor. 

Konunun ayrıntısını K12NET üzerinden göndereceğimiz ekran mesajlarındaki dokümanınızda bulabilirsiniz. Ayrıca bu hafta, 1 Aralık Perşembe günü saat 14:30’da yapacağımız online muhasebe eğitiminde de bu yeni fonksiyonu anlatacağız. Bu vesileyle, bu haftaki  online eğitim programımızı bir kere daha bilgilerinize sunmak istedik: 

———————————————————————————-

Kur,YGS-LYS Sınavları, Muhasebe ve Temel Tanımlar Eğitimleri İle K12NET

Türkiye’de, şube esaslı öğretim yapılıyor. Öğrenciler; 6A,6B gibi şubelerde eğitim görüyorlar. Oysa özel okullarda bazı derslerde kur yapılıyor. Örneğin İngilizce dersi zamanı geldiğinde, öğrenciler kendi şubelerinden çıkıyor. “İngilizceyi temel seviyede bilenler – ileri seviyede bilenler” gruplarına ayrılıyorlar. Öğretmenlerin karşısında 6A,6B gibi farklı şubelerden öğrenciler olabiliyor. İngilizce dersi bitiyor, öğrenciler tekrar şubelerine geri dönüyorlar. Öğrenciye ders kaydı ya da diğer adıyla kur dersi yapan okullar, bunu yazılımlarıyla desteklemezlerse, özellikle öğretmenler ödev verirken, not verirken çok zorlanırlar. K12NET hem şube esaslı, hem de öğrenciye ders kaydı esaslıdır. 

29 Kasım Salı Saat 14:30’da Kur (Öğrenciye Ders Atama) Eğitimini yapacağız. Bu eğitiminde anlatılacak konuları,K12NET sisteminde 19 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

30 Kasım Çarşamba Saat 14:30’da Ölçme Değerlendirme Eğitimi yapacağız. Bu sefer dersimizde, YGS ve arkasından yapılan LYS tipi sınavlarıyla nasıl ilişkilendirildiğini göstereceğiz. Sınav tanımı, sınavların okunması ve analizleri de bu sınavda anlatacağımız konu başlıkları arasında yer alacak. Bu eğitiminde anlatılacak konuları,K12NET sisteminde 12 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

1 Aralık Perşembe Saat 14:30 Muhasebe Eğitimi yapacağız.  Öğrenci kontratları, muhasebe rapor ve analizlerini anlatacağız. K12NET’de Teşvik İşlemlerini, bankaya yatırılan öğrenci ücretlerini bir hareketle tahsil etme işlemlerini anlatacağız. Bu eğitiminde anlatılacak konuları,K12NET sisteminde 10 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

2 Aralık Cuma Saat 10:30 Temel Tanımlar Eğitimi yapacağız. Öğrenci, şube, ders, öğretmen tanımlama gibi en temel konuları, yeniden, bir daha, bir daha anlatmaya devam edeceğiz. Bu eğitiminde anlatılacak konuları,K12NET sisteminde 1 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

Eğitimlerimiz online olup, internet üzerinden yapılacaktır. Herkes okulundan, internet üzerinden ÜCRETSİZ bu eğitimlere katılabilecektir. Eğitime katılmak isteyenlerin [email protected]  adresine mail göndermeleri yeterlidir. Online eğitimler konusunda ayrıntılı bilgiye, https://www.k12net.com/atlas-yazilim/k12net-egitimleri-nasil-yapiyor/  ulaşabilirsiniz. 

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]