K12NET’de Bu Haftayı, Muhasebecilere ve Kayıt Kabulcülere Ayırıyoruz.

17 Nisan 2016

K12NET’de Bu Haftayı, Muhasebecilere ve Kayıt Kabulcülere Ayırıyoruz.

Bu hafta, K12NET eğitimlerinde, ön muhasebeyi iki oturumda anlatacağız. Bu hafta ayrıca Kayıt Takibi modülünün eğitimlerini vereceğiz. Eğitimlerle ilgili ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. Eğitimlerimiz online, internet üzerinden olup, ÜCRETSİZDİR. Katılmak isteyenlerin [email protected] adresine mail göndermeleri yeterli olacaktır.

(20 Nisan Çarşamba Saat 14:30) Muhasebe-1

Bu yıl belki de en çok yatırım yaptığımız modüllerden biri, Muhasebe Modülü oldu. Öğrencilerin ücretlerinin belirlenmesi, taksitlendirilmesi, senet ve faturalarının basılması, geciken ödemelerin tespiti, gerektiğinde bu gruba SMS gönderilmesi, beklenen ödemeler, muhasebe rapor ve analizleri, kurucu raporu gibi ön muhasebe eğitimi verilecektir. (Bu eğitimde anlatılanları 10 serisi videolarında bulabilirsiniz.)

(21 Nisan Perşembe Saat 14:30) Muhasebe-2

Bu bölümde gider işlemleri, tedarikçilerin ve harcama kalemlerinin tespit edilmesi, öğrenci aidatları dışındaki gelirlerin kayıt altına alınması, virman işlemleri, kasa raporunun alınması gibi diğer muhasebe konularını ele alacağız. (Bu eğitimde anlatılanları 11 serisi videolarında bulabilirsiniz.)

(22 Nisan Cuma Saat 14:30) Kayıt Takibi

Okulunuz hakkında bilgi almaya gelen öğrenci ve veliler kim, ne konuşuluyor, hangi fiyatlar veriliyor, ön görüşme esnasındaki tüm görüşmeleri, bu modülle kayıt altına alabilirsiniz. Görüşmeye gelen veliler, “okulunuzu nereden duymuşlar, okulunuzu hangi sebeple tercih ediyorlar. Bu ay kimlerle görüştünüz. Görüşme istatistiklerimiz nasıl oluştu?”   Sorularına ayrıntılı cevaplar bulabilirsiniz.

Tek bir hareketle, örneğin  “okulunuzu 1 Ocak tarihinden sonra ziyaret eden, 6-7-8.sınıf misafir öğrenciler kimlerdir, bu öğrencilere ya da velilerine zahmetsizce SMS gönder, e-posta gönder, diyebilirsiniz.

Özel okulculuğun en kıymetli işi, kayıt alabilmektir. Düzenli kayıt alabilen bir okulun diğer sorunlarını çözmesi çok daha kolaydır. (Bu eğitimde anlatılanları 6c serisi videolarında bulabilirsiniz.)

Son parti eğitimlerinde yaptığımız eğitimleri ve önümüzdeki haftalarda yapacağımız eğitimlerin listesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]