K12NET, Seminer Döneminize de Talip…

29 Mayıs 2017

K12NET, Seminer Döneminize de Talip…

Bu yıl bir yeni uygulamaya daha gideceğiz. Seminer döneminde öğretmenlerimizin, kendi kullandıkları öğretmen portalını iyi öğrenmeleri için, yüksek kaliteli, seminer eğitimi formatına uygun,  özel bir yardım videosu çekeceğiz.  Videomuzu youtube koyacağız, okulun ne zaman planına uygunsa öğretmenlerini toplayıp, projeksiyondan gösterip, sesini hoparlörlerden vererek, topluca öğretmen portalı eğitimi yapabilecekler.  Okul yöneticilerimize şimdiden duyuruyoruz. Bizi seminer dönemi eğitimlerine dâhil ediniz. Seminer dönemi eğitimlerinde, K12NET Öğretmen Eğitimi için bizlere zaman ayarlayınız.

K12NET bu hafta da, seminer döneminde de, online eğitimlerine devam edecek. Seminer döneminde özellikle yapılmasını istediğiniz eğitimler varsa bizlere şimdiden bildiriniz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu eğitimlerin planlamasını yapabiliriz. Böylece K12NET Ekibi, canlı online eğitimlerle belli saatlerde, canlı online eğitimlerini kayıt altına alarak, siz ne zaman uygun olursanız o zaman, K12NET’in standart videolarıyla, sıkça sorulan sorular ve yazılı yardım dokümanlarıyla, hafta içi 9:00-18:00, cumartesi günü 9:00-17:00 saatleri arasında hem  telefon (0-312-299.23.13) hem  e-mail ([email protected])  destekleriyle hizmetinize her daim hazır olacaktır.

— Öğretmen Portalı Eğitimi –(31 Mayıs Çarşamba Saat 14:30)

Yeni teknoloji ile hazırladığımız öğretmen portalını en ince ayrıntısı ile anlatacağız. Öğretmenler, derslerine girdikleri öğrencilerin bilgilerine nasıl ulaşıyor, ödev verme- mesaj gönderme-not girişleri, etkinlikler, öğrencileri hakkında görüş girme, öğrencilerinin davranışlarını puanlama, gibi konuları ayrıntılarıyla bilgilerinize sunacağız.

— Kayıt Takip Modülü – (1 Haziran Perşembe Saat 14:30)

Bu hafta, yeni teknoloji ile hazır ettiğimiz, Kayıt Takip Modülünü anlatacağız. Okulunuz hakkında bilgi almaya gelen öğrenci ve veliler kim, ne konuşuluyor, hangi fiyatlar veriliyor, ön görüşme esnasındaki tüm görüşmeleri, bu modülle kayıt altına alabilirsiniz. Görüşmeye gelen veliler, “okulunuzu nereden duymuşlar, okulunuzu hangi sebeple tercih ediyorlar. Bu ay kimlerle görüştünüz. Görüşme istatistikleriniz nasıl oluştu?”   Sorularına ayrıntılı cevaplar bulabilirsiniz.

Tek bir hareketle, örneğin  “okulunuzu 1 Ocak tarihinden sonra ziyaret eden, 6-7-8.sınıf misafir öğrenciler kimlerdir, bu öğrencilere ya da velilerine zahmetsizce SMS gönder, e-posta gönder, diyebilirsiniz. 

Özel okulculuğun en kıymetli işi, kayıt alabilmektir. Düzenli kayıt alabilen bir okulun diğer sorunlarını çözmesi çok daha kolaydır.

— Temel Tanımlar Eğitimi – (2 Haziran Cuma  Saat 10:30)

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.   

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]