K12NET, Seminer Döneminde de Eğitim Yapacak.

12 Haziran 2017

 

K12NET, Seminer Döneminde de Eğitim Yapacak.

K12NET’i okul yöneticileri, okul personelleri dışında,  öğretmenlerin ve öğrencilerin de etkin bir şekilde kullanması gerekiyor. Öğrencilerin/velilerin kullanması için de, öğretmenlerin kullanması gerekiyor. Seminer dönemine özel, yüksek çözünürlüklü, konuları bölüm, bölüm ayırarak bir video çektik, Youtube’da yayınladık, bu seminer döneminde okul yönetimi olarak vakit ayrılabilir ve öğretmenlerimize bu videoyu izlettirilebilirseniz, K12NET’i öğrenmelerine katkı sağlayacağını düşünüyoruz. İlgili video linkine ulaşmak için okul isminizi yazarak [email protected] adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır.  

Bizler ayrıca canlı, her okulun kendi yerinden katılabileceği online eğitimlerimize de devam edeceğiz.

Etüt Modülü Eğitimi – (13 Haziran Salı Saat, 10:30) 

Geçen hafta ,etüt modülünü yeni teknolojiye geçirmiştik. Yeni ekranlar üzerinden bir kere daha Etüt Modülünü anlatacağız. Okulun-öğretmenlerin uygun saatlerini belirleyip, öğrencilere bireysel etütler vereceğiz. Sınav yapıyorsunuz, Matematik zümre başkanı “bu ay işlediğimiz denklemler konusunda %30’un altında kalan öğrencilere etüt hazırlayalım” diyor. Sadece denklemler konusunda sadece ihtiyacı olan öğrencilere etüt verebiliyorsunuz. Sınırsız olan hiçbir şey yoktur. Sınırsız etüt de yoktur. Etütler ile ilgili kuralları koyar, her öğrenciye adaletle tek bir personel tahsis etmeden online etüt alınmasını sağlayabilirsiniz.  Etütler hakkında her türlü ayrıntıyı bu eğitimde bulabilirsiniz. Bu konu ile 16 serisi yardım videolarımızı izleyebilirsiniz.  

Muhasebe Modülü Eğitimi (14 Haziran Çarşamba Saat, 10:30)

Ön muhasebenin tüm gereklerini K12NET ile yapabilirsiniz. Kasa tanımlamaları, kayıt sözleşmeleri, sistemin otomatik hazırladığı kayıt zarfı, senetler, faturalar, gecikmiş borcu olanlar, borçlu olanlara yapılan uyarıları, teşvik işlemleri, tahsilatlar, muhasebe ile ilgili güçlü rapor ve analizleri anlatacağız.

Yıl Sonu İşlemleri (15 Haziran Perşembe Saat, 10:30)

K12NET’i bu yıl kullananlar, yıl sonu işlemlerini bitirdiklerinde birkaç tuşa basarak kolayca sistemlerini 2017-2018 yılına aktarabilecekler. Bu eğitimde sistemi nasıl yeni yıla geçireceğimizi uygulamalı göstereceğiz.

Temel Tanımlar Eğitimi (16 Haziran Cuma Saat 10:30)

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.   

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]