K12NET Müjdeli Haberlerini, K12NET Eğitim Duyuruları İle İletiyor

15 Ekim 2018

K12NET Müjdeli Haberlerini, K12NET Eğitim Duyuruları İle İletiyor

Bu hafta 3 farklı konuda eğitim yapacağız. Her zamanki gibi standart eğitimlerimizi anlatacağız. Uzun süredir çalıştığımız önemli bir yenilik haberini, ölçme değerlendirme eğitimin son kısmında uygulamalı olarak göstereceğiz. Konu ile ilgili kısa bir video çekimi de yapıyoruz. Bu videoyu da çok yakın bir zamanda bilgilerinize sunacağız.  

Temel Tanımlar Eğitimi (17 Ekim Çarşamba Günü, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Ölçme Değerlendirme Eğitimi (18 Ekim Perşembe Günü, Saat 10:30)

Bu eğitimde bir sınav nasıl tanımlanır, nasıl değerlendirilir, her optik kâğıtla, her optik makine ile K12NET nasıl uyumludur, sınav sonrasında alabileceğiniz rapor ve analizlerin ayrıntılarını bu eğitimde bulabilirsiniz. Sınav okumada öğrencinin okul numarası veya varsa optik TC kimlik numarası esas alınmaktadır. Aşağıdaki gerçek bir dat dosyasından alınmış ekran görüntüsü bulunmaktadır. Öğrenciler okul numarasını, TC kimlik numaralarını kodlamadığı gibi isimleri de okunamaz durumdadır. K12NET, bu öğrencilerin kim olduğunu bulup, sizlerin saatlerce yapacağı aramayı, vakit israfını yok etmektedir.

*Not : Eğitim son bölümünde yeni çıkardığımız güncellemenin ayrıntılarını bulabilirsiniz. 

Etüt / (19 Ekim Cuma Günü Saat 10:30)

Sınav yapıyorsunuz, Matematik zümre başkanı “bu ay işlediğimiz denklemler konusunda %30’un altında kalan öğrencilere etüt hazırlayalım” diyor. Sadece denklemler konusunda sadece ihtiyacı olan öğrencilere etüt verebiliyorsunuz. Sınırsız olan hiçbir şey yoktur. Sınırsız etüt de yoktur. Etütler ile ilgili kuralları koyar, her öğrenciye adaletle tek bir personel tahsis etmeden online etüt alınmasını sağlayabilirsiniz.

·         K12NET ile bireysel etüt verebilirsiniz.

·         K12NET ile toplu etüt verebilirsiniz.

·         Sınav sonuçlarına göre belli konuda eksiklikleri olan öğrencileri bulup etüt verebilirsiniz.

·         Bir etüt tanımlayıp “ihtiyacı olanları bekliyoruz” diyebilirsiniz.

·         Etüt kısıtlamalarını girip, öğrencilerin kendi portallarından online etüt talep etmelerini sağlayabilirsiniz.  

·         En son çıkardığımız güncelleme ile velinin kendi portalından online etüde onay vermesini sağlayarak veli rızasını K12NET üzerinden alabilirsiniz.

Etütler hakkında her türlü ayrıntıyı bu eğitimde bulabilirsiniz. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]