K12NET Muhasebe Modülüne Ne Zaman İstenirse, O Zaman Geçilebilir.

24 Eylül 2018

K12NET Muhasebe Modülüne Ne Zaman İstenirse, O Zaman Geçilebilir.

Okullarda aşağıdaki gibi bir cümle duyarsanız, bu gerekçeler artık geçerliliğini kaybetti. K12NET, birazdan okuyacağınız benzeri söylemleri tarih yaptı. Başka bir programdan K12NET’in muhasebe modülüne geçişini; bugün isterseniz bugün, bir ay sonra isterseniz bir ay sonra, sömestre tatilinde isterseniz sömestre tatilinde yani paşa gönlünüz ne zaman isterse o zaman geçebilirsiniz. K12NET Muhasebe modülüne geçmek için bir mevsim, bir zaman beklemek, en uygun anı kollamak gibi bir durum kalmadı.

         “Geçen öğretim yılı Şubat ayından bu zamana tüm öğrencilerimi, bu öğrencilere ait kayıt sözleşmelerini, hatta bir kısmının tahsilatlarını bir başka programa kaydettim. Yetiştirebilseydim bu yıl, K12NET’in muhasebe modülünü kullanacaktım. Lakin yetiştiremedim. Bu kadar veriyi tekrar giremem. Bu yüzden bir sonraki yılı bekleyeceğim.”

Artık beklemeniz gerekmiyor. Eğer K12NET’in muhasebe modülünü kullanmayı yeterince öğrendiyseniz, eski programınızdaki Kayıt Sözleşmeleri ve Tahsilatları(Ödemeleri) istediğimiz formattaki excele yüklediyseniz, kuruşu kuruşuna, sıfır hata ile aktarım yapabiliyoruz. Yeter ki, siz K12NET’in Muhasebe modülünü kullanabilir hale geliniz. Öğrenmeniz için de, bir kere 10 serisi yardım videolarını izlemeniz veya bu hafta yapacağımız ücretsiz online, yerinde eğitimlerimize katılmanız yeterli olacaktır. Son yılların belki de en çok yatırım yapılan modüllerinden biri Muhasebe Modülü olmuştur. Kurucu veya kurucu yetkili kişilere anlık, ücretsiz, Whatsapp, Twitter gibi bildirimler ve çok etkin otomatik raporlar gitmektedir.

Muhasebe-1 / (27 Eylül Perşembe, Saat 10:30)

Ön muhasebenin tüm gereklerini K12NET ile yapabilirsiniz. Kasa tanımlamaları, kayıt sözleşmeleri, sistemin otomatik hazırladığı kayıt zarfı, senetler, faturalar, gecikmiş borcu olanlar, borçlu olanlara yapılan uyarılar, teşvik işlemleri, tahsilatlar, muhasebe ile ilgili güçlü rapor ve analizleri anlatacağız. Kurucu veya kurucu yetkili kişilere her gün düzenli olarak gönderilen kurucu raporu ve öğrenci kaydı aldıkça anlık gönderilen bildirimler konusunu da bu eğitimimizde anlatacağız. 

Müşterilerimiz en çok ne sorarsa, en çok hangi konuda yardım isterse, K12NET onun eğitimini yapar. Daha geçen hafta ölçme değerlendirme eğitimi yapmış olmamıza rağmen, geçen hafta en çok destek istenen konu, Ölçme Değerlendirme oldu. Bu hafta bir kere daha ölçme değerlendirme eğitimi yapacağız.

Ölçme Değerlendirme / (26 Eylül Çarşamba, Saat 10:30)

Bu eğitimimize katılan kullanıcılar, istedikleri optik makinede, istedikleri optik kağıtla, LKS, YKS, Alan, Teog, SBS, KPSS, ÜDS, YDS…  gibi ulusal sınavları veya kendi tanımladıkları herhangi bir sınavı değerlendirip, zengin rapor ve analizlerini almayı öğrenirler. 

Temel Tanımlar / (28 Eylül Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]