K12NET Mesaj Modülünün Bunları Yaptığını Bilseydiniz :) …

21 Şubat 2017

K12NET Mesaj Modülünün Bunları Yaptığını Bilseydiniz 🙂 …

Önce bir güncelleme haberi verelim. Arkasından 22 Şubat Çarşamba Günü, saat 14:30’da yapacağımız İletişim Modülü eğitimimize bir kere daha davet edelim.

Okul yöneticileri diyordu ki; “öğrenci/veli ve öğretmenlere bir duyuru gönderelim. Akıllı telefonları varsa cep telefonu uygulamaları sayesinde WhatsApp, Twitter gibi bildirimlerle hemen haberdar olmalarını sağlayalım. Yoksa bilgisayarı açıp kendi  portalından bakan veli/öğrenci-öğretmen, hemen ekranı açar açmaz duyurumuzu görsün” istiyorlardı. Bu güncellemeyi de çıkardık. Kimse duyduk – duymadık demesin! yöneticilerin duyuru gönderip duymadık deme ihtimalini bırakmadık.  Bilgisayar ekranını açar açmaz, aşağıdaki gibi ana ekranda duyuruyu görebilecekler.

 

Beş kuruş ödemeden bu iletişim kanallarını sonuna kadar kullanınız. Kullanınız ki, K12NET size gerçek faydayı sağlasın. Aşağıda iletişim modülümüzü kullananlara sağladığımız faydaları sıralamak istedik. İhtiyacı olan tüm kurumlarımızı online-ücretsiz, herkesin kendi okulundan katılacağı  eğitimimize bekliyoruz. Eğitime katılmak için tek yapmanız gereken, [email protected] adresine bu isteğinizi ifade eden bir e-posta göndermenizdir.

1.    K12NET üzerinden 4 kanaldan öğrenci/veli, öğretmen ve diğer porsonellerle etkili ve kontrollü iletişim kurabilirsiniz. 3’ü ücretsiz olmak üzere 4 türde (ekran mesajı, duyuru, e-mail, sms) mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz.

2.    Ücretsiz gönderdiğiniz ekran mesajları, duyurular, öğrenci-veli cep telefonlarına yüklenecek Asisto cep telefonu uygulaması, öğretmen ve diğer personellere yüklenecek K12NET Mobile uygulaması ile aynı Whatsapp,Twitter gibi ücretsiz ekran bildirimleri gönderebilirsiniz. Böylece binlerce liralık SMS harcamalarından tasarruf edebilirsiniz.

3.    Tek bir tıkla, bir şubenin, bir sınıf seviyesinin, bir okulun, hatta genel müdürlüğünüze bağlı tüm okullarınızın öğrenci, öğretmen, velilerine mesaj gönderebilirsiniz.

4.    Anneler, babalar günü gibi özel gün kutlamalarını zahmetsizce yapabilirsiniz. 

5.    Mesajlarınızı hemen gönderebileceğiniz gibi, ileri tarihli bir gün belirleyip zamanı gelince gönderiminin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

6.    Duyuruların başlangıç ve bitiş tarihlerini önceden girerek, her zaman yayında en güncel duyurular listesini oluşturabilirsiniz. Öğretim yılının başında belirli gün ve zamanlarda yapacağınız duyurularınızın başlama tarihlerini ayarlayarak zamanı geldiğinde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. 

7.    10 MB küçük her türlü Word, excel,  pdf gibi dosyaları ekli olarak gönderebilirsiniz.

8.    Mesajınızın içeriğini font ve biçim olarak şekillendirebilir, mesaj metninin içine başka web sitelerine yönlendirebilecek linkler tanımlayabilirsiniz. Mesajınızın içinde görsel materyaller ekleyebilirsiniz.

9.    Gönderdiğiniz mesajların kimler tarafından okunduğunu, kimler tarafından okunmadığını anlık olarak izleyebilirsiniz. Bunların excel olarak dökümünü alabilirsiniz.

10. Düzenli olarak gönderdiğiniz mesajları şablon yapabilir, her mesaj gönderiminde aynı hazırlıkları yapmak yerine, hazır şablonlarınızı kullanabilirsiniz.

11. Okulda bulunan öğrencilerden, velilerden karışık bir topluluk oluşturup, örneğin “Cumartesi günü huzurevine giden öğrenci-veli grubu” gibi bu topluluğa tek tuş ile mesaj gönderebilirsiniz.

12. Mayıs ayı ile Ağustos ayları arasında okulumuzu ziyaret etmiş, 6 sınıf misafir öğrenciler” ya da “Salı günü 10 saatte dersi olan Türkçe öğretmenleri “gibi en karmaşık mesaj versiyonlarını kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

13. Sınav sonuçları, devamsızlık, gecikmiş ödemeler, etüt davetleri, doğum günü kutlamaları gibi, bilgileri sms olarak velilerinize gönderebilirsiniz.

14.  “Okul Mesajlaşma Listesi” ile okulunuzdaki mesaj trafiğinin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

15. “İletişim güncesi” ile haftalık-aylık dilediğiniz şekilde K12NET üzerinden gönderilen mesajları karne haline getirerek, bülten olarak velilerinizle paylaşabilirsiniz. 

 

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]