K12NET Bu Hafta, 5 Konuyu Ele Alıyor

7 Kasım 2016

K12NET Bu Hafta, 5 Konuyu Ele Alıyor

Online eğitimlerimiz devam ediyor. Bu hafta yapacağımız eğitimlerin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. Eğitimlerimiz online olup, internet üzerinden yapılacaktır. Herkes okulundan, internet üzerinden ÜCRETSİZ bu eğitimlere katılabilecektir. Eğitime katılmak isteyenlerin [email protected] adresine mail göndermeleri yeterlidir. Online eğitimler konusunda ayrıntılı bilgiye https://www.k12net.com/atlas-yazilim/k12net-egitimleri-nasil-yapiyor/ ulaşabilirsiniz.

Anket Modülü – (8 Kasım Salı Saat,14:30)

K12NET’de kuruma özel anketler hazırlanabilmekte, kurumlar istedikleri soruları kendi formatlarına uygun olarak hazırlayabilmektedirler.  Öğrenci, veli, öğretmen, muhasebe birimi gibi kurumda bulunan herkese ve birime, dilenirse zorunlu,  dilenirse  isteğe bağlı olarak anket uygulattırılabilmektedir. Anket uygulaması devam ederken bile analizler otomatik oluşmaktadır. Her madde ayrı ayrı analiz edilmekte, kişilerin anket sonucunda yazdığı açık uçlu notların hepsi tek bir yerde toplanabilmektedir. Böylece kurumda aksayan hizmetler, memnuniyeti fazla olan taraflar hemen tespit edilebilmektedir. (Konu ile ilgili 28 serisi videolarını izleyebilirsiniz.)

Yetkilendirme – (9 Kasım Çarşamba Saat:14:30)

Bir birime yetki verme, bir kişiye özel yetki verme, bir birimin içinde, bir kişiye özel yetki verme,  öğrenci ve öğretmen portallarında istenilen web parçalarını düzenleme gibi yetki işlemleri anlatılacaktır. Yetkilendirme bir güvenlik konusudur. Bu eğitim, sayesinde hangi birim, hangi kişi, görmesi gereken modülleri görüyorsa, kimler, hangi işleri yapıyorsa bu yetkilerin belirlenmesi sağlanır. Bu eğitimin aynısı, K12NET 7b serisi videolarında anlatılmaktadır.

Temel Tanımlar- (10 Kasım Perşembe Saat:10:30)

Öğrenci, şube, öğretmen, gibi temel bilgiler tanımlanmadan, esas K12NET’i kullanma amacınız olan modülleri kullanamazsınız. Bu yüzden temel tanımların kullanıcılar tarafından iyi bilinmesi gerekir. Bu eğitime katılmak, öğrenme sürecinizi hızlandırır, ilk adımlarınızın hatasız olmasını sağlar.  Bu eğitime yeni K12NET’li olmuş ya da temel tanımlar konusunda eksiği olan kurumlarımız katılmalıdır. Bu eğitimin aynısını, K12NET 1 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

Rehberlik-(10 Kasım Perşembe Saat:14:30)

Rehberlik modülünü kullanarak kayıtlı asil öğrencileriniz ile yaptığınız rehberlik görüşmelerini kayıt altına alabilir, yapılan görüşmeleri yıllar boyunca arşivleyebilirsiniz. Türkiye’de standardize edilmiş rehberlik /test ve envanterlerini kullanabilirsiniz Bunların değerlendirilmesi için istediğiniz optik kâğıdı, istediğiniz, optik makineyi kullanabilirsiniz. (Konu ile ilgili 13 serisi videolarını izleyebilirsiniz.)

Sınav Oturma Planı, Sabit ve Jenerik Karne ve SMS Mesajları- (11 Kasım Cuma Saat 10:30)

Bir sınıf seviyesinin ya da birden fazla sınıf seviyesinin öğrencilerini karışık sınav oturma planını düzenleyebilir, 10 saniye içinde öğrencilerin sınav giriş belgelerini basabilirsiniz. Sınav sonrasında öğrencilerin sonuçlarına göre özelleştirilmiş SMS gönderimleri yapabilirsiniz. Bu eğitimde anlatılanları,12-h serisi K12NET eğitim videolarından bulabilirsiniz. 

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]