K12NET Bu Yılı Kapattı. Tüm Planlar, 2018-2019 Yılına Yapılıyor.

7 Mayıs 2018

K12NET Bu Yılı Kapattı. Tüm Planlar, 2018-2019 Yılına Yapılıyor.

K12NET’in 19 modülü var. Sadece birini kullanıp çok mutlu olduğunu söyleyen müşterilerimiz var. Geride kalan 18 modülü kullandırabildiğimizde ayrıca ücret istenmiyor olmasına rağmen, tüm okullarımıza, tüm modülleri etkin kullandırmak ve mutluluklarını 19 kat artırmak istiyoruz.

         Ders Dağıtım Programı önümüzdeki yıl Eylül ayında öğrenilemez.

         Okul açılınca yaşanan telaşe kendine yeterken, bir de buna K12NET eklenemez.

         Ertesi gün ders programına ihtiyaç varsa, hiç bilmeden başına oturulup, K12NET’den ders programı yapılamaz.

Öyleyse şimdiden dertsiz-telaşesiz, stressiz bir ortamda önce biz, ders programının online eğitimini vermeliyiz. Kullanıcılarımız “anlar gibi olmalı” çünkü bir kere dinleyerek olaya yüzde yüz hakim olunamaz. Sonra bu yılki koşullarda sanki gerçek ders programı yapıyor gibi ders programı yapılmaya çalışılmalı, anlaşılmayan bir yer olursa, K12NET destek ekibine telefonla veya elektronik postayla ulaşılmalı, sorulmalı, önümüzdeki yıla sadece bildiklerimizi uygulamak kalmalı.

K12NET’de Bir Kere Ders Programı Yapabildiyseniz…

Bilirsiniz, zor bir ders programını bir kere yapabildiğinizde “yaptım ve bitirdim” diye düşünülür. Oysa K12NET’de ders programını bir kere yapabildiyseniz,  aynı kısıtlarla onlarca program daha yapabilirsiniz. K12NET bunları yaparken bana mısın? Demez. Çünkü bir kere yapıldıysa başka kombinasyonlarla aynı kısıtlarda farklı programlar yapılabilir. K12NET’in kendi programını değil, uluslar arası  lisanslı  aSc ders programını kullananlar da K12NET üzerinden aSc ile ortak çalışma yürütebilirler. Dersler, derslerin saatleri, derslerin öğretmenleri, K12NET’den >>> aSc’ye indirilir, aSc programı yapar, yaptığı programı K12NET’e geri gönderir. İşte bu ve daha fazlasını bulacağınız Ders Dağıtım Programı eğitimimiz, 11 Mayıs Cuma günü Saat 10:30’da yapılacaktır.

Reviri Olan K12NET Okulları, Bu Yazdıklarımızı Biliyor musunuz?

Biliyorsunuz, okulların revirlerinde görüşmeler kayıt altına alınır. Binlerce vaka, revir defterine işlenir. K12NET’de bunu yapar ama arkasından K12NET, bu defteri excelde döküm haline getirir. Arkasından da bu kayıtları el sürdürmeden otomatik analiz eder. Yaptığı analizleri aşağıdaki resimlerde bulabilirsiniz. Revir kayıtları dışında boy-kilo – kemik gelişimi gibi  sağlık taramalarını da K12NET sisteminden gelişimsel olarak izleyebilirsiniz.   Oldukça güçlü analizler yapıyoruz ama yine de teklif ediyoruz! Bunların dışında isteğiniz analizler varsa onları da ekleyelim.  

Sağlık modülü kullanılacaksa, bugünden eğitimlerine katılmalı, ihtiyaçlarınızı karşılayıp-karşılamadığı görülmeli, K12NET Muhteşem analizlerine bizzat şahit olunmalı ve önümüzdeki yıl bu modülü kullanmak üzere bu günden hazırlıklara başlanmalıdır. İhtiyacı olan kurumlarımızı 10 Mayıs Perşembe günü saat 10:30’daki Sağlık Modülü Eğitimimize bekliyoruz.

9 Mayıs Çarşamba Günü Saat 10:30 / Temel Tanımlar Eğitimi

Bir K12NET klasiği, neredeyse her hafta bir gün K12NET’i en temel konularıyla anlatıyoruz. Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.      

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]