İkinci Dönem, 5 Kez LYS, 10 Kez, K12NET Temel Tanımlar Eğitimi

17 Nisan 2017

İkinci Dönem, 5 Kez LYS, 10 Kez, K12NET Temel Tanımlar Eğitimi

İkinci dönem başladığı günden bu zamana,  açık uçlu LYS sınavlarını 5 kez, bu hafta bir kere daha anlatacağız. ÖSYM, gerçek LYS oturumlarını ayrı zaman dilimlerinde teker teker yapıyor. Her oturumda öğrenciye ayrı kâğıt veriliyor. Okullardaki provalar ise böyle olmuyor.  Daha ekonomik olması için öğrencilere önlü arkalı tek kâğıt veya iki ayrı optik kâğıt veriliyor. ÖSYM’nin açıklamasına göre, açık uçlu sorular, bölümlerin sonunda olacak, oysa deneme sınavlarında soruların yerleri de değişik olabiliyor. Bize ulaşan her durumu anında değerlendirip, her kombinasyonda sınavın değerlendirilmesini sağlıyoruz.

20 Nisan Perşembe günü saat 14:30 Bir kere daha açık uçlu LYS’yi anlatacağız. Bir yazılım firması, temel fonksiyonu olan yazılım görevinin dışında, öğretme ve destek verme görevini de en güzel şekliyle yerine getirmelidir. K12NET Destek Ekibi olarak bizler de, bu konuda görevi en iyi şekliyle yerine getirmek istiyoruz. “Online Eğitimlere katılmak” istiyoruz diyenleri bu eğitimlere davet ediyoruz. “5 kez anlatsanız da, o saatlerde eğitime katılamıyoruz ama bu canlı eğitimleri sonradan dinlemek istiyoruz” diyen kullanıcılarımıza diyoruz ki, “yeni çalışmamızdan siz de faydalanınız. Sisteme giriş yapınca sağ üst köşedeki soru işareti simgesine tıklayınız. Aşağıdaki resimdeki 4 numaralı alana tıklayınız.”

Aynı konudaki eğitimi,  23 Mart tarihinde destek personelimiz Hasan Bülbül’ün anlatımıyla veya 29 Mart tarihinde destek personelimiz, Rıza Ulusoy anlatımıyla da izleyebilirsiniz.  Sadece LYS değil, aşağıdaki resimde gösterilen eğitimler de kayıt altına alınmıştır.

“Canlı online eğitim videolarını değil, normal eğitim videosunu izlemek istiyorum” diyen kullanıcılarımız da, yukarıdaki resimde 1 numara ile gösterilen yerden 12O-1 videosunu izleyebilirler.

Temel Tanımlar Eğitimi – (21 Nisan Cuma Saat 10:30)

Yaklaşık on yılda bir teknolojimizi yenilememiz, kullanıcılarımıza en son teknolojik imkânları sunmamız gerekiyor. Yeni ekranlardan öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]