Bu Hafta K12NET Eğitimlerine Katılın, Okulunuzun Giderleri Azalsın!

20 Şubat 2017

Bu Hafta K12NET Eğitimlerine Katılın, Okulunuzun Giderleri Azalsın!

Müşterilerimizden duyuyoruz. Piyasada öğretmen-veli görüşmelerini organize eden, günlerini saatlerini ayarlayan, bireysel ve toplu görüşmeleri planlayan yazılımlar varmış. Sadece bu işi yapıyorlarmış ve bu yazılımlara neredeyse K12NET kadar ücret isteniyormuş. Okul bilgi yönetim sistemleri ile entegre olmayan bu tür bireysel yazılımların verimli olması olanaklı değildir. K12NET’de öğretmen-veli randevuları yaz tatili döneminde yapıldı, okullarımız kullanmaya başladı. Bu ve buna benzeyen yılda 80-90 güncelleme çıkarıyoruz ve bu tip  yeni çalışmalar için tek kuruş ücret istemiyoruz. K12NET’de yılda bir kere ücret alınır. Bir daha “yok şu güncelleme, yok şu yenilik” diye müşterisinden ayrıca ücret istenmez.

23 Şubat Perşembe Günü, Saat 14:30’da Ajanda Modülü Eğitimi içinde, öğretmen-veli randevularını da anlatacağız. Özel okulculukta etkinlik düzenlemek önemlidir, etkinliği veliye duyurmak da bir o kadar önemlidir. Okulunuzda okuma bayramı, şenlikler, törenler, kutlamalar olur. K12NET’e bu etkinlikleri tanımlarsanız, bunlar hemen öğrenci –veli portalında yayınlanır, akıllı cep telefonlarında K12NET cep uygulamalarına WhatsApp, Twitter gibi ÜCRETSİZ bildirimler düşer.  K12NET’i etkin kullanan okullarda; etkinliği duymamak, görmemek, bilmemek mümkün değildir.

22 Şubat Çarşamba Günü saat 14:30 İletişim Modülünü anlatacağız. K12NET, okulunuza binlerce lira yük getiren SMS giderlerinden sizi kurtaracak. Akıllı telefonlara gönderdiğiniz bedava ekran mesajları, duyurular anında cep telefonlarına bildiri olarak düşecek. SMS’i sadece okulunuza kayıt olmayı düşünen ama hala olmamış, misafir öğrencileriniz için sınırlı sayıda kullanmalısınız. İletişim modülünün tüm inceliklerini çarşamba günü anlatacağız.

Geçen hafta, Muhasebe Modülümüzün Bunları Yaptığını Bilseydiniz… başlıklı yazısında muhasebe modülünün fonksiyonlarını sıralamıştık. Meğer eğitime davet için böyle bir tarza ihtiyaç varmış. Muhasebe eğitimimiz dolup taştı, bazı müşterilerimize yer kalmadı. K12NET’de öğrenmek isteyip de bizlerden tekrar eğitim talep edenler asla geri çevrilmez. “Geçen hafta bu hizmetimizden yararlanamayanlar, bu hafta yararlansınlar” diye aynı eğitimi tekrarlıyoruz. 21 Şubat Salı günü saat 14:30’da Muhasebe Modülü eğitimine bekliyoruz.

Şubat ayının başından,  bugüne 17 okul K12NET’li olmuş. Neredeyse her gün yeni bir okul, tercihini K12NET’den yana kullanmış. Aramıza yeni katılan okullarımıza ya da bir sebepten henüz istediği kadar sistemi etkin kullanamayan okullarımıza 24 Şubat Cuma günü saat 10:30’da Temel Tanımlar Eğitimi yapacağız. Öğrenci-öğretmen –şube –ders ekleme gibi en temel konuları anlatacağız. Üstelik her tarayıcıdan çalışan, cep ve tabletlerden kullanılabilen, yeni teknoloji ile yazılmış ekranlarımızı da tanıtacağız. İhtiyacı olan tüm kurumlarımızı bekliyoruz.

K12NET’de online eğitimler yerinde olup, her okul kendi kurumundan eğitimlerimize ÜCRETSİZ katılabilir. Tek yapılması gereken, eğitimlere katılmak istediğinizi belirten bir e-postayı [email protected] adresine göndermenizdir. 

 

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]