Gereği Düşünüldü! K12NET Müşterileri Karar Verdi.

30 Ekim 2017

Gereği Düşünüldü! K12NET Müşterileri Karar Verdi.

Geçen hafta, yıllardır yapmak istediğimiz bir uygulamayı ilk kez yaptık. Yeni üniversite sınav sistemi, geçen hafta açıklandı, hemen K12NET’e uyarlamasını yaptık, geriye 155 karakteri geçmeden en anlamlı, en detaylı bilgiyi, imla kurallarına dikkat ederek, SMS içeriği hazırlama işlemi kalmıştı. İlk oturum için 3 seçenek, ikinci oturum için 2 seçenek SMS içeriği önerisi hazırlayıp, siz değerli kullanıcılarımızın bilgilerine online anket olarak sunduk. İlk oturum için yüzde 76 oranla 3. Alternatif, ikinci oturum için %57,2 oranla ikinci alternatif SMS içeriği  uygun bulundu. Artık bu kararın üzerine söz söyleyebilecek bir güç var mı? Bu noktadan sonra bize sadece bu kararı uygulamak düştü ve SMS içeriklerini sisteme ekledik.

Bu ve buna benzeyen uygulamaları sizler de okullarınızda yerine getirebilirsiniz. Merak ettiğiniz, en güzelini, en doğrusunu bulmak istediğiniz konuları birkaç soruyla velilere/ öğretmenlere / diğer paydaşlara ücretsiz online K12NET Anket modülüyle sorabilir, kullanıcılar cevap verdikçe hiç hesaplama yapmadan anında analizlerine ulaşabilirsiniz. Sizlere anket modülünü öğretmek istiyoruz.

2 Kasım Perşembe günü Saat 10:30’da Anket Modülü Eğitimine bekliyoruz. Bu eğitimde anlatılan konuları 28 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

1 Kasım Çarşamba Saat 10:30 – Ajanda Modülü

Okullarda bayram, şenlik, tören, etkinlikler düzenleniyor. Okullar bir dolu hazırlık yapıyor, yeri geliyor veliler, “yapılan hazırlıklardan hiç haberlerinin olmadığını” söylüyorlar. Bu tip etkinlikleri düzenlemek zor, bunları öğrencilere velilere duyurmak haberdar etmek bir o kadar zordur. K12NET’de tüm etkinliklerinizi tanımlar, ilgili kişileri davet edersiniz. K12NET Mobile uygulaması sayesinde bu davetler, Whatsapp, Twitter gibi bildirimlerle ilgili kişilere bu davetler ulaşır. Yine aynı modülü kullanarak öğretmenlerimizin bireysel ve toplu randevularını ayarlayabiliriz.  Bu eğitimde anlatılan konuları 22 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

31 Ekim Salı Saat 10:30 – Temel Tanımlar Eğitimi

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Bu eğitimde anlatılan konuları 1 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.    

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]