Geçen Hafta,K12NET Eğitimi Yapmakla Ne İyi Etmişiz :) (Eğitim Çağrısı)

30 Ocak 2017

Geçen Hafta,K12NET Eğitimi Yapmakla Ne İyi Etmişiz 🙂 (Eğitim Çağrısı)

“Ara tatilde katılım az olur mu, bu hafta eğitim yapmasak nasıl olur?”  gibi düşünmüştük. İyi ki, eğitimleri yapmışız, çünkü eğitimlerimize oldukça rağbet oldu. Bu yaşantıya dayanarak, ara tatilin ikinci haftasına da 3 tane eğitim koyduk. Geçen hafta anlattıklarımızı bir kere daha anlatacağız ve o eğitimlere bir de ön muhasebeyi ekleyeceğiz.

Muhasebe  –  31 Ocak Salı Saat 14:30’da

Ön muhasebeyi anlatacağız. Öğrencilerin kayıt sözleşmelerini nasıl yapıyoruz, sistem MEB uyumlu kayıt sözleşmesini otomatik nasıl hazırlıyor, senetleri nasıl oluşturuyor, muhasebe rapor ve analizlerine nasıl ulaşıyoruz. Kurucu raporu nasıl alınıyor, kuruculara her akşam otomatik kurucu raporu e-posta ile nasıl gönderiliyor? gibi konuları işleyeceğiz. Bu eğitimin aynısını 10 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

İkinci Dönem Geçiş İşlemleri –  1 Şubat Çarşamba Saat 14:30’da

Birkaç küçük müdahale ile K12NET sistemini, birinci dönemden ikinci döneme geçirme işlemlerini anlatacağız. Ara tatilin ikinci haftasında okulda olup, işlemlerini tatilin ikinci haftasında yapmak isteyen kurumlarımıza ikinci döneme geçiş işlemlerini anlatacağız. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ayrıca  K12NET ekran mesajlarından gönderilen dokümanda bulabilirsiniz. Bu eğitimin aynısını 29 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.

Temel Tanımlar Eğitimi – 2 Şubat Perşembe Saat 14:30’da

Birinci dönem süresince  hiç vaktim olmadı. Bir fırsat olsaydı, online eğitimlere katılacaktım.” diyen kullanıcılarımıza, öğrenci-öğretmen-şube-ders atama gibi en temel işlemleri bu hafta bir kere daha anlatacağız.Bu eğitimin aynısını 1 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz. 

Eğitimlerimiz online, yerinde olup, her okul kendi kurumundan, ÜCRETSİZ eğitimlerimize katılabilir. Katılmak isteyenlerin [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir e-posta göndermeleri yeterli olacaktır. 

K12NET yardım videoları ve sizlere sürekli gönderdiğimiz ekran mesajları, K12NET ana sayfasının sağ tarafında yer almaktadır.   

Geçen hafta en çok sorulan soru, “Bu yıl okulumuzda okumakta olan bir öğrenci/birkaç öğrenci, önümüzdeki yıl için de kayıt olmak istedi. Nasıl kayıt yapayım?”

Yardım videolarının gücünü test ediniz. Yukarıda gösterdiğimiz resimdeki yerden yardım videolarını açınız. 6b2-2 videosu (iç kayıt) Sadece 5 dakikalık bir video izleyerek en güzel iç kayıt yapan kişilerden biri siz olabilirsiniz.  

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]