Bu Yıl, K12NET’in Muhasebe Modülünü Kullananlarda Ciddi Bir Artış Var.

9 Nisan 2018

Bu Yıl, K12NET’in Muhasebe Modülünü Kullananlarda Ciddi Bir Artış Var.

Türk Özel Okullarına “Muhasebe Modülümüz çok güzel, çok güvenli, çok fonksiyonlu” diyerek kullandıramazsınız. Onlar önce gözlem yaparlar, gözlem süresinde de hiç acele etmezler, ta ki, iç sesleri onay verinceye kadar. Her modül için geçerlidir ama muhasebe modülü = güven demektir. Sadece çalışırken değil, bir dönem K12NET’den hizmet almış ama bir sebepten dolayı ayrılmış okulların bilgilerinin bile nasıl emanet altında tutulduğunu, gizlilik ilkesine nasıl uyulduğunu bizzat canlı tanıklarından dinlerler. Tüm süreç, iç sesleri “Tamam kullanabilirsin” dedikten sonra başlar. Sonra sistemin güvenliği konusu ele alınır. K12NET, internet bankacılığı gibi korunmaktadır. Bilgiler, yayın noktasından,  2 üzeri 128 kombinasyonla okullara ulaştırılır. Banka adresleri ile K12NET adresleri arasındaki benzerliği sizler de görebilirsiniz. 

K12NET’de kullanıcıların her hareketi kayıt altına alınmaktadır. Buna sistemin “loglanması” denir. Kim, kayıt sözleşmesini, hangi bilgisayardan, hangi saatte, hangi IP’den tanımladı, ilk taksitteki değişikliği hangi kullanıcı yaptı? tüm hareketler izlenmektedir. Güvenlik konusu da geride kaldıktan sonra yüzlerce fonksiyonla zenginleştirilmiş özellikler ele alınır. Geçen hafta bizzat tanıdığımız kuruculara “her yeni kayıt, her kayıt yenileme oldukça kurucularımıza bildirim gelse, kurucularımız zaten akşamları kurucu raporu alıyorduk, bir de gün içinde neden bildirim gönderip bizleri rahatsız ediyorsunuz derler mi? diye sormuştuk. “Demezler, bu bildirim onları çok mutlu eder, onları gün içinde diri tutar. Yaparsanız hayırlı bir iş yapmış olursunuz demişlerdi.  Bu kılavuz gözlemciler, genellikle hiç yanılmazlar. Yaptığımız çalışma büyük beğeni topladı. Bildirim istemeyen kurucularımız olursa yetkiye bağlı olduğunu, yetkiyi kapatıp açma, yetkiyi başkasına devretme konusunda özgür olduklarını da ayrıca hatırlatalım.

Muhasebe modülümüzü kullanmak isteyen kullanıcılarımız için bu hafta iki muhasebe eğitim yapacağız.

12 Nisan Perşembe Saat, 10:30– Muhasebe-1

Ön muhasebenin tüm gereklerini K12NET ile yapabilirsiniz. Kasa tanımlamaları, kayıt sözleşmeleri, sistemin otomatik hazırladığı kayıt zarfı, senetler, faturalar, gecikmiş borcu olanlar, borçlu olanlara yapılan uyarıları, teşvik işlemleri, tahsilatlar, muhasebe ile ilgili güçlü rapor ve analizleri anlatacağız. Bu eğitimde anlatılanları 10 serisi videolarında bulabilirsiniz.

13 Nisan Cuma Saat 10:30 – Muhasebe-2

Öğrenci dışında elde edilen gelirler, gider işlemleri, giderlerin tasniflenmesi, virman işlemleri, kasa hesabı işlemlerini bu eğitimde anlatacağız. Bu eğitimde anlatılanları 11 serisi videolarında bulabilirsiniz.

11 Nisan Çarşamba Saat 10:30 Temel Tanımlar

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.    

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak

K12NET, Bu Yıl Anaokulcuların Gözdesi Olacak Anaokullarında yapılan işlemler nelerdir? Şöyle bir tarif etmeye çalışalım. 1-    Anaokulcu, velilerle kesintisiz ve...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]