K12NET’in “Hadi Canım!” Dedirtecek Çalışması Başlıyor

18 Ekim 2018

K12NET’in “Hadi Canım!” Dedirtecek Çalışması Başlıyor

K12NET yazılımını kullanan tüm okullarımıza “Hadi Canım!” dedirtecek bir çalışma başlatıyoruz. Online Sınavlar konusunda hazırlıklarımızı tamamladık. Şimdi sizlere  şöyle bir teklifte bulunuyoruz:  

Başat Yayıncılığın 8.Sınıflara hazırladığı 6 ders, 104 adet yaprak test, 9.sınıflara hazırladığı 7 ders, 208 adet yaprak testi, TEK BİR KURUŞ talep etmeden sisteme koyacağız. Başat Yayıncılık bizler için bu sınavları tanımladı, cevap anahtarlarını girdi. Dijital olarak sorularını verdi.

Okul yönetimi olarak 3 alternatifiniz var.

1- Yaprak testlerinin dijital kopyaları zaten sistemde bulunacak. Zamanı gelen testleri, okul yönetimi olarak öğrenci sayısınca çoğaltıp, evde ödev olarak yapmaları için verebilirsiniz. Öğrenciler, soruları kâğıt üzerinde çözecek, sonra kendi K12NET portallarından girip cevaplarını işleyecekler, sistem anında analiz yapıp, öğrenciye sonucunu söyleyecektir.

2- Okul yönetimi olarak soruları çoğaltmak istemiyorsanız, zamanı gelince öğrenci portalında da soruların zaten dijital kopyası yayınlanacaktır. Öğrenci/velilerinize soruları kendilerinin çoğaltmasını isteyip, sistemden öğrencilerin cevap vermesini sağlayabilirsiniz.

3-Okul yönetimi olarak soruları kendiniz çoğaltacaksanız, “kendi bastıracağım kâğıt ücretine, renkli kâğıtlara basılmış, ofset baskı olarak soruları Başat Yayıncılıktan satın alayım, öğrenciye zamanı geldikçe dağıtayım, öğrenci sisteme girip cevaplarını işaretlesin” de diyebilirsiniz. 

K12NET her durumda sizlere ücretsiz dijital kopyasını temin edecektir. Amacımızın samimiyet olduğu, amacımızın ülkemiz öğrencilerine hizmet olduğu, tereddütsüz ortadır. Bu hayale ulaşmamıza sağlayan, kendi emeklerini bizlerle paylaşan Başat Yayıncılığa teşekkürlerimizi borç biliyoruz. Eğer onların bu cömertliği olmasaydı, uzmanlığımız olmayan bu hizmeti tek başımıza veremezdik. 

Soruların kalitesi, cevap anahtarının doğruluğu gibi konularda sorumluluk BAŞAT yayıncılıkta iken, sistem üzerinden online sınav yapma teknik sorumluluğu K12NET’de olacaktır. K12NET sadece kendi uzmanlığından sorumludur. Soru kalitesi, cevapların doğruluğu açısından Başat Yayınlarına [email protected] elektronik posta adresinden veya 0-312- 332.33.57 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Bizlere [email protected] adresine okul isminizi yazarak bir cümleyle, “bu hizmetten yararlanmak istiyorum” diye elektronik posta gönderirseniz, ÜCRETSİZ, KARŞILIKSIZ ve HEMEN geri dönüş yapmak istiyoruz. Bilgilerinizi aldıktan sonra konu ile ilgili 24 Ekim Çarşamba Günü, Saat 14:30’da online bir eğitim vereceğiz. Eğitimde konuların ayrıntılarını anlatacağız. Zamanı uygun olmadığı için katılamayan okullarımıza videoya çekip, istediği zaman izlemesini sağlayacağız. Yukarıdaki konuyla ilişkili olması açısından bir kaç gün önce bilginize sunduğumuz videoyu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=BpLpAi2fKkA 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]