K12NET, Unutturmamaya Ant İçti. (Hem Güncelleme, Hem Bilgilendirme Yazısı )

24 Aralık 2018

K12NET, Unutturmamaya Ant İçti. (Hem Güncelleme, Hem Bilgilendirme Yazısı )

K12NET, geçen hafta bir güncelleme çıkardı. Şimdilik personel portalında deniyoruz. Bugün ajandanızda sizinle ilgili madde varsa, K12NET sistemini açar açmaz aşağıdaki gibi bir hatırlatma yapıyor. Bugünkü işlerinizi hatırlatma yapıyor. Çalışmanın bir sonraki aşamasında ise K12NET Mobil uygulamanıza “bugün … sayıda işiniz var” diye bildirim gönderecek.

Rehber Öğretmenlerimiz – Kayıt Kabul Personellerimiz, K12NET Randevularınızı Unutturmayacak!

Rehber öğretmenlerimizin veri girişi yaptığı Olay Takibi ekranı ile Kayıt Kabul Personellerinin veri girişi yaptığı Kayıt Takibi ekranları bire bir aynı mantıkla çalışmaktadır. Rehber öğretmen görüşme yaptığı öğrencisine randevu verir. Kayıt Kabul personeli görüşme yaptığı veli ile tekrar görüşmek üzere randevu verir. Randevu zamanı gelince K12NET randevuyu hatırlatır.

27 Aralık Perşembe, Saat 10:30’da Rehber Öğretmenlerimizi ve Kayıt Kabul Personellerimizi Eğitime davet ediyoruz. İlk yarım saatte iki gruba da ortak konular anlatılacak, sonra rehber öğretmenlerimizle eğitime devam edilecektir. Her iki grubu da eğitimlerimize davet ediyoruz. 

Sağlık Modulu / 26 Aralık Çarşamba, Saat 10:30

Biliyorsunuz, okulların revirlerinde görüşmeler kayıt altına alınır. Binlerce vaka, revir defterine işlenir. K12NET’de bunu yapar ama arkasından K12NET, bu defteri excelde döküm haline getirir. Arkasından da bu kayıtları el sürdürmeden otomatik analiz eder.

Bu hafta bir Beden Eğitimi öğretmeni bizlere mail gönderdi. “Öğrencilerimin 20 metrede hızlanma, çabukluk, durarak öne sıçrama, sağlık topu atma, şınav, mekik, esneklik durumlarını gözlemlemek istiyorum” dedi. Biz de bunu K12NET Sağlık /Taramalar bölümünde rahatlıkla yapabileceğini anlattık. Bu eğitimde de benzer tarama örneklerini anlatacağız.

Temel Tanımlar / (28 Aralık Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır…

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız.

K12NET’e Ne Verirseniz, Fazlasını Alırsınız. “Ne kadar para, o kadar köfte” atasözüne inat, K12NET’e ne verirseniz, size daha fazlasını verir....

DEVAMINI OKU

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek

K12NET Ara Tatilde de Güçlü Desteğini Sürdürmeye Devam Edecek K12NET, gerek ara tatillerde olsun, gerekse yaz tatillerinde olsun, güçlü teknik...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]