Yeni Öğretim Yılında, K12NET’in Yeni Öğrenci Portalı

27 Eylül 2018

Yeni Öğretim Yılında, K12NET’in Yeni Öğrenci Portalı

8 aydır üzerinde çalıştığımız Öğrenci Portalını, yeni öğretim yılında K12NET’in sevgili öğrencilerinin, saygı değer velilerinin hizmetine sunduk. Her tarayıcıda çalışıyor. Cep telefonu, tablet, laptop  hiç fark etmiyor, her platformda kullanılabiliyor. Ne kadar büyük ekran o kadar çok bilgi… Hatta tableti, cep telefonunu dik tutunca başka, yan tutunca başka, ekran büyüklüğüne bağlı olarak değişen ekran tasarımlarını  göreceksiniz. K12NET Mobil uygulama İOS veya Android mağazalarından ücretsiz indirilebilir ve Whatsapp, Twitter gibi ücretsiz bildirimlerle kullanıcılar arasında etkili iletişim kurabilirsiniz.

K12NET Cep telefonu uygulamasında altta menüler,  en üstte menü simgesi buluyor. Yukarıdaki resimde ok işareti ile gösterilen bölümlerden  menülere ulaşabilirsiniz. Kolay ve sade bir tasarım olması için özel çaba harcadık. Büyük ekranlarda ise tüm menüler tek sayfaya yerleştirilmiştir. Neyi ararsanız tek bir sayfada aradığınızı bulabileceksiniz. 

Velilerin, öğrencilerin kullanımı konusunda yardım videoları çekildi. Öğrenciler, veliler kendi hesaplarıyla girdiklerinde soru işareti simgesiyle gösterilen bölüme tıkladıklarında yardım videolarına ulaşabilirler. Yardım videoları bölüm, bölüm çekilmiş olup her konu ayrı bir videoda anlatılmaktadır. 

Öğretmen Kullanmadan Öğrenci/ Veli Kullanmaz

K12NET, Öğrenci İzleme sistemini gerçek anlamda kullanabilirseniz, öğrenci/ velilerin elinden mobil uygulama düşmez. Öğrenci/veliye kullandırabilmek için de, mutlaka öğretmenin sistemi kullanması gerekir. Öğretmenlerimiz bugünlerde ödevlerini, mesajlarını, etkinliklerini sistem üzerinden öğrenci/velileriyle paylaşmalıdırlar. Öğretmenler, kendi hesaplarıyla girdiklerinde soru işareti simgesiyle gösterilen bölüme tıkladıklarında yardım videolarına ulaşabilirler. Yardım videoları bölüm, bölüm çekilmiş olup, her konu ayrı bir videoda anlatılmaktadır.

Okul Yönetimi de Adım Adım K12NET Yönergesini Kullanmalıdır. 

Öğretmenlerin öğrencilerinde kullanabilmesi için okul yönetiminin temel tanımlamaları yapmaları gerekmektedir. Yapılması gereken işlemleri anlatan dokümanı  K12NET üzerinden gönderilecek ekran mesajında bulabilirsiniz. 

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]