Yaz Tatilinde Anlatılması Gerekenleri, K12NET Anlatmaya Devam Ediyor.

2 Ağustos 2021

Yaz Tatilinde Anlatılması Gerekenleri, K12NET Anlatmaya Devam Ediyor.

Önce Bir Duyuru

Üniversite tercih programımız, cumartesi akşamı itibariyle en güncel haliyle kullanımınıza hazır hale getirilmiştir. Her kurum, ücretsiz olarak kullanabilir.  “TC Kimlik numarası istemiyoruz, telefon istemiyoruz” sadece öğrencilerimize katkı sağlamak için bu çalışmayı yapıyoruz. https://osstercih.k12net.com/ adresinden tercih programımıza ulaşabilirsiniz.

K12NET’in Mevsimlik Çalışmaları

Geçen hafta da yazmıştık, bazı konuların mevsimi vardır, o mevsimi kaçırırsanız, bir dahaki mevsimi beklemek zorunda kalırsınız. Sıcak demiyoruz, tatil demiyoruz, salgın demiyoruz, sürekli üretmeye, sürekli anlatmaya devam ediyoruz.

Yıllık Değil, Aylık Ücreti, Öğrenci Başı 25-30 Lira

Servis takip sistemleri, öğrenci başına yılda değil,  ayda 25-30 Lira ücret istiyor, “Neden bu kadar yüksek ücret isteniyor?” diye sorunca “servis araçlarının üzerindeki GPRS, ile uydudan sinyal aldıklarını” söylüyorlar. Afili, konuşunca bu ücretin normal karşılanacağını sanıyorlar. K12NET de gayet sade bir dille diyor ki, “hangimizin cep telefonu, en yakındaki baz istasyonuyla uydu ile konuşmuyor ki, hangimize konum gönderilince, 50-100 metre opsiyonla belirlenen yere gidemiyoruz ki?”   Öyleyse “cep telefonu iş görür ve sıfır maliyetle işimizi çözer” diyoruz.

Servis Takip Sistemi / 3 Ağustos Salı, Saat 10:30

Okul veya veli bütçesine tek kuruş yük getirmeden kullanabileceğiniz servis modülünün tüm ayrıntılarını anlatacağız. Eve yaklaşmakta olan veliye “çocuğunuzu hazırlayınız, servis geliyor” bildirimlerini nasıl otomatik- ücretsiz göndereceğimizi uygulamalı anlatacağız.

Kulüpler Modülü / 4 Ağustos Çarşamba, Saat 10:30

Öğretim yılının başında okulun düzenleyeceği kulüpler belirlenir. Her isteyeni, istediği kulübe gönderemeyecekseniz, kulüplerinizin belli bir kontenjanı varsa, öğrencilere tercih sırası yaptırabilirsiniz. Mümkünse öğrencileri 1. Tercihine, olmadı 2. Tercihine, olmadı 3. Tercihine, K12NET, 10 saniye içinde el değmeden yerleştirecektir. Bu işlemi elle bir haftada yapan okullarımız!  Eğer bu eğitim haberini kaçırır, bu kolaylıktan haberdar olmazsanız, 10 saniyede yapacağınız işi, bir haftada elle yapmak zorunda kalırsınız.

ParamPOS Entegrasyon / 5 Ağustos Perşembe, Saat 10:30

Okullardaki fiziksel pos cihazlarını kaldıracak, Maliye ve Hazine Bakanlığından onaylı, Merkez Bankası güvencesi ile hizmet veren ParamPOS şirketi, K12NET ile entegre oldu. Bu sayede muhasebecilerimiz, bankalarla ayrı ayrı uğraşmayacak, o kartın, bu kartın hesap ekstrelerini almayacak, her şey tek elden yürüyecek, üstelik gün vade blokeli çalışırsanız, K12NET okullarına 0  (sıfır) komisyonla hizmet verecekler. Aidat-yıldat istemiyorlar. Belli bir ciro hedefi de koymuyorlar. Kim ne kadar işlem yaparsa “K12NET okullarına kabulümüzdür” diyorlar. “Bir bankayla özel anlaşmanız var, çok uygun teklif almışsınız, devam edin o bankanın kredi kartını kullanın ama diğerlerini ParamPOS üzerinden yürütün” diyorlar. Üstelik sadece okul taksitleri için değil, K12NET online alışveriş modülünde de bu entegrasyonu kullanacağız. Perşembe günü yapacağımız eğitimimize ParamPOS yetkilileri de katılacak.

Avantajlarımız kara kaşımız, kara gözümüzden değil. 

K12NET,  3.278 Okul müdürlüğüne hizmet ettiği için gücünü, bu sayıdan alıyor. ParamPOS şirketi itiraz edebileceğimiz hiçbir husus bırakmadı. Öyle avantajlı imkânlar sundu ki, bütün okullarımızın faydalanmasını bekliyoruz. İçinize sinmeyen bir durum varsa eğitimimize katılınız. Herkesin içinde hiç çekinmeden sorunuz, sorgulayınız. Sözünüzü esirgemeyiniz. Avantajlı durumlar ilelebet devam etmez. Sağlanan imkânlar, potansiyel gücümüzden gelmektedir. ParamPOS beklediğini bulamazsa, bu avantajları sürdüremeyebiliriz.

Temel Tanımlar / 6 Ağustos Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]