Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

13 Haziran 2024

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor. Bu yüzden tek bir yazıda, hepsini alt alta yazmak istedik.

1-Dün K12NET ekran mesajından gönderdiğimiz videoda göreceğiniz üzere, LGS sonuçlarının saniyeler içinde elinize ulaşmasını sağlayacağız. Sınav sonuçları açıklandığında da, aynı kolaylığı tekrar sağlayacağız.

2- Liselere giriş için tercih programımız;

https://lgs.k12net.com/

Ve üniversite tercih programımız;

https://osstercih.k12net.com/

Bugün bile en güncel haliyle kullanıma hazır. Sadece K12NET müşterileri değil, ülkemizin her kurumu, her öğrencisi ücretsiz kullanabilir. Ücretsiz ama çok kaliteli, ücretsiz ama arkasında herhangi bir çıkar ilişkisi yok. Kayıt olan hiçbir öğrencinin özel bilgisini istemiyoruz. Temmuz ayında yetkili kurumlar, tercihlerle ilgili son bilgileri yayınlayacaklar ve bizler de, hemen güncelleyeceğiz. Benzer tercih programları, piyasada para ile satılıyor. Kesinlikle almayınız. Paranızı boşa harcamayınız. En kalitelisi, en güzeli K12NET’de varken, haberiniz olmadığı için satın alanlar olduğunu duyuyoruz. Bilenler bilmeyenlere, duyanlar duymayanlara; lütfen bu tercih programlarımızı söylesinler. Ne kadar çok kişi kullanırsa, o kadar mutlu oluruz.

3- K12NET dışında profesyonel başka yazılımlar da kullanıyorsunuz. Her biri ayrı kullanıcı adı ve parolası ile hizmet veriyor. Velileriniz ve öğrencileriniz de, haklı olarak “her tarafımız şifre oldu” diye şikayet ediyorlar. Kurumlarınızda, görevleri arasında şifre işlerinden sorumlu personeller çalışıyor. K12NET, sizin istediğiniz bütün kurumlarla, hatta yayıncı iken, K12NET olmaya çalışan rakip firmalarla bile, SSO Entegrasyonu yaparak, sadece K12NET şifresi ile diğer bütün yazılımlara şifresiz giriş sağlayabilirsiniz. Böylece öğrencilerinize/velilerinize, bir K12NET şifresi verip, diğer onlarca yazılıma şifresiz K12NET üzerinden bağlantı kurabileceksiniz. Ön koşulsuz- bütün diğer yazılımlarla entegre olabiliriz. Bu yönde talepleriniz varsa, lütfen şimdiden bizlere iletiniz. Bu isteklerinizi yazın yapıp tamamlamak isteriz. Okullar açıldığında değil, şimdiden iletmenizi rica ediyoruz.

4-Office 365-Google-Outlook gibi sistemleri kullanan ve bu hesaplarla, K12NET’e giriş yapmak isteyenlere de “Elbette böyle de giriş yapabilirsiniz, K12NET’in alt yapısı buna da cevap veriyor” diyoruz. Ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyanların, [email protected] adresine yazmalarını rica ederiz.

5-Bütün kurumların cep telefon mobil uygulamalarını kuruma özel hale getirebiliyoruz. Kendi isimleri ve logolarıyla kendi mobil uygulamalarını, App Store veya Google Playere yüklemeden kullanabiliyorsunuz. İOS veya Android mağazalarına yüklemek gerekmese bile “yüklemek isteyen olursa” altyapısını hazırlıyor ve buna da imkân sağlıyoruz. Mağazalara yüklemek isteyen ama bunu yaparken zorlanan kurumlarımıza, mail yazarlarsa, sorunlarını çözmeye yönelik cevaben mail ile destek veriyoruz.

6- 47 adet yayınevi ile entegreyiz. Bu yayınevleri ile çalışırsanız, “Sınav tanımlamak yok-cevap anahtarı girmek yok- kazanım girmek yok- dönüşüm girmek yok.” Her şey yayınevleri tarafından hazırlanıyor. Son dönemde çalıştığımız bazı yayınevleri, soruların çözümlü videolarını da koyuyorlar. Bu sayede veliler, öğrenciler kendi portallarından soruların çözümlü videolarını da izleyebiliyorlar. Bizimle çalışmak isteyen hangi yayınevi varsa, hepsiyle ön koşulsuz çalışmaya hazırız. Bu kurumlardan prim – aidat-yıldat –komisyon vb isimlerde hiçbir ücret talep etmiyoruz. Her yayınevi ile çalışmaya hazırız. K12NET ile entegre olmayan yayınevleri ile çalışmayınız. MEB’in kazanım listelerini kullanmayıp, “kendi listelerimiz var” diyen şımarık yayınevleri ile de çalışmayınız. Kimsenin kendi kazanımı olamaz. Hepimiz, MEB’in kazanımlarını, kodlarıyla birlikte kullanmak zorundayız.

7- K12NET, yapay zekâ kullanarak sınav analizlerini yapmaya başladı. İnceleyen kurumlarımızdan genellikle olumlu dönüşler oluyor ve “daha iyisi olsun” diye de öneriler sunuyorlar. Yapay zekâ birçok meslek grubunu işsiz bırakacak, hatta K12NET gibi yazılımları da etkileyeceğini tahmin ediyoruz. “Hiçbir kurumla ortak çalışma yapmam, sadece ben varım, kendi orijinal sorularımız ve içeriklerimiz var” diyen kibirli, şımarık firmalar, yapay zekânın yok edeceği ilk iş dalları arasında yer alacak. Üstelik yok oluşları, dinazorların yok oluşları kadar da kısa sürecek. Söylenen konu, belirlenen senaryo ile örneğin rahmetli Zeki Müren’in sesinden anında oluşturulacak. Orijinal eğitim videolarının – orijinal soruların kıymeti olmayacak. Çünkü yaratıcı yapay zekâ, her seferinde özgün içerik ve soru üretecek. Bu yüzden telif hakkı da olmayacak.

8- Yaz dönemi kurumunuza kayıt olan tüm öğrencilerinizi, ayrıca tek kuruş ücret ödemeden, K12NET’e yükleyip, muhasebelerini dahi, diğer asil öğrencilerle karıştırmadan yapabilirsiniz. Yaz okulları için ayrıca bir programa ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarınızı K12NET’den karşılayabilirsiniz.

K12NET Açacak, Sorumluluğu Almak İsteyenler Kapatacak!

K12NET Açacak, Sorumluluğu Almak İsteyenler Kapatacak! Teknoloji ilerledikçe, sahtekârlıkların şekilleri de değişip, daha karışık hale geliyor. K12NET’de bir kimsenin kullanıcı...

DEVAMINI OKU

K12NET, Reklam Konularını Neden Sona Bırakıyor?    

K12NET, Reklam Konularını Neden Sona Bırakıyor?              “Kantin modülünüz var mı?” diye soranların büyük bir kısmı, hemen arkasından şunları yapabiliyor...

DEVAMINI OKU

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]