Veli, K12NET’de Kendini Nasıl Özel Hisseder? (Eğitime Davet Yazısı)

25 Mart 2019

Veli, K12NET’de Kendini Nasıl Özel Hisseder? (Eğitime Davet Yazısı)

Özel doktor, özel hastane, özel ders, özel okul, aklınıza gelen bütün özeller …  Hepsinin ortak paydasında müşterinin kendini özel hissetmesi, daha geniş imkânlara sahip olması fikri yatmaktadır. Özel hissetme sadece sözle olmaz, uygulamalarla da desteklenmesi gerekir.  Nasıl mı? K12NET’in bir uygulamasından örnek verelim:

Öğretmenler, velileriyle görüşebilecekleri zamanları K12NET’e tanımlarlar. Veli, kendi portalından K12NET sistemine giriş yapar. Cep telefonundan veya tabletinden de giriş yapabilirler. Aşağıdaki resimdeki gibi randevu alabilecekleri öğretmenlerin listesine ulaşırlar.

Veli, hangi öğretmenden randevu almak isterse, üzerine tıklayarak birkaç saniye içinde randevusunu alır. Bu randevu ilgili öğretmene de aynı zamanda ücretsiz bildirim olarak da iletilir. Veli, ne zaman randevu aldığını bilmekte, öğretmen hangi saatte, hangi veliyle görüşeceğini bilmekte, okul yönetimi de bu trafiği eş zamanlı olarak takip etmektedir. Yukarıda anlattığımız özellik, K12NET’in Ajanda modülünün sadece fonksiyonlarından biridir. Bireysel randevular, toplu randevular, okuma bayramları, şenlikler, törenler, öğrenci görüş ve yorumları, görevler, albüm özellikleri ve daha nicesini aşağıda belirttiğimiz gün ve saatteki online eğitimimizde bulabilirsiniz.

Ajanda Modülü / 27 Mart Çarşamba, Saat 10:30

Kayıt Takibi ve Kayıt Yenileme Süreçleri  /  28 Mart Perşembe Saat 10:30

·         Hiç öğrencimiz olmamış ilk defa bu yıl okulumuza kayıt olacak öğrenciler (Dış Kayıt)

·         Bu yıl öğrencimiz iken, önümüzdeki yıla kayıt olacak öğrenciler (İç Kayıt)

·         Kayıt Yenileme Rapor ve Analizleri

·         Her akşam kurucu veya kurucu yetkili kişilere gönderilen kurucu raporları

·         Kurucu veya kurucu yetkili kişilere kayıt yenileme ile ilgili gönderilen bildirimler bu eğitimimizin başlıklarından bazıları

Temel Tanımlar / (29 Mart Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Çok Dikkat !!! Aşağıdaki bilgi notundaki sayılar, her hafta güncellenmektedir. 

K12NET, Türkiye’de özel okulların en çok tercih ettiği okul yazılımıdır. 24  Mart tarihi itibariyle 2.333 özel okul müdürlüğü tarafından kullanılmaktadır.  

function(t,n,

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]