Ülkesini En Çok Seven…

20 Şubat 2023

Ülkesini En Çok Seven…

“Ülkesini en çok seven, en zor günlerde bile işini, sorumluluğunu aksatmadan yerine getirenlerdir.” Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Hepimizin içi yanıyor ama hayat kaldığı yerden devam ediyor/edecek.  Pazartesi günü okullarımız/kurslarımız açılıyor, kurumlarımızın bizlerden beklediği çalışmaların zamanı gelmiş olacak. Bizler de bu acılı günlerde, hiç durmadan çalışmaya, üretmeye devam ettik.

Ertelenen veya Zamanı Gelen Bursluluk Sınavları

Hayat normal akışında devam etseydi, 4-5,11-12,18-19 Şubat tarihlerinde bursluluk sınavları yapılacaktı, bunlar ertelenmek zorunda kaldı. Kurumlarımız iş başı yaptıklarında, bursluluk sınavlarını ikinci dönemde yapacaklar için yoğun bir program bekliyor olacak. Öyleyse bu hafta bursluluk sınavlarının her türlü ayrıntısını yeniden anlatacağız.

Bursluluk Sınavları / 23 Şubat Perşembe, Saat 10:30

Bursluluk sınavları ile ilgili bilmeniz gereken ne kadar bilgi varsa en baştan, yeniden anlatacağız. Sınav tanımı, sınav oturumlarının ayarlanması, sınav giriş belgelerinin basılması, kuruma gidip başvuru yapanlar, kuruma gitmeden online olarak başvuranlar, optik kağıtların değerlendirilmesi, sınav sonuç rapor ve analizlerinin alınması, bursluluk sınav sonuçlarına göre, SMS veya karne mesajlarının özelleştirilmesi ve daha pek çok ayrıntıya yer vereceğiz.

İki Kere Yaptık, Üçüncü ve Son Kez…

İkinci döneme geçiş işlemlerini tatil süresince iki kere anlattık, bu hafta üçüncü ve son kez anlatacağız.

2.Döneme Geçiş İşlemleri / 22 Şubat Çarşamba, Saat 10:30

Birinci dönemdeki işlemlerini bitirmiş kurumlarımız, sistemlerini ikinci döneme geçirebilirler. Geçiş süreci ile ilgili yapılması gerekenleri bu eğitimde anlatacağız. Eğitimin videosunu çekeceğiz, katılamayan kullanıcılarınız, sonradan izleyebilirler. Ayrıca K12NET ekran mesajı üzerinden gerekli yardım dokümanlarını da ulaştıracağız.

Temel Tanımlar / 24 Şubat Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]