Say, Say K12NET’in Saymakla Bitmeyen Fonksiyonlu Modülleri

10 Ekim 2022

Say, Say K12NET’in Saymakla Bitmeyen Fonksiyonlu Modülleri

Bakın saymaya başlıyoruz. Üstelik hepsini değil, en can alıcı özellikleri sayacağız:

1-    Okullarda/kurslarda okuma bayramı-şenlik-tören- etkinlikler oluyor. Hiçbir veli, “duymadım-haberim olmadı, bana söylenmedi” diyemesin. Ücretsiz bildirimlerle sürekli bilgi verilsin.

2-    Öğretmenler, öğrencileriyle/velileriyle görüşsün, görüşme notlarını girsin, girdiği notları kimlerle isterse kolayca paylaşabilsin.

3-    Öğretmenler, kimlerle kaç kez görüşmüş, görüşülmeyen öğrenci kalmış mı? Bir tıkla anlaşılsın.

4-    Öğretmenler, okul yönetimi, öğrencilerinin bireysel veya topluca boy – boy resimlerini çeksin, anneler – babalar albümden çevire çevire resimlerini izlesinler.

5-    Öğretmenler yerini, zamanını bildirerek randevularını ayarlasınlar, veliler belirlenen bu uygun zamanlardan birine randevu alabilsin, öğretmen hangi gün, hangi saatte kiminle görüşeceğini bilsin, okul yönetimi de, bu randevulardan haberdar olsun.

6-    Öğretmenler bireysel görüşme zamanı belirleyebilecekleri gibi, örneğin “Cuma günü saat 14:00 ile 16:30 arasında 102 numaralı derslikte olacağım, görüşmek isteyen velilerimiz, belirlenen bu zaman aralığında görüşmeye gelebilirler” diyebilsin.

7-    Yukarıdaki tüm işlemler, öğrencinin şeceresine (kütüğüne)  işlensin, yıllar sonra bile geri dönüldüğünde etkinlikleri, görüşmeleri, randevuları, paylaşılan resimleri hepsi kayıt altında olsun.

Bol Fonksiyonlu Ajanda Modülü Eğitimi / 12 Ekim Çarşamba, Saat 10:30

Adı ajanda modülü, tek bir adı var ama çok fonksiyon yerine getiriyor. Yukarıda saydığımız özellikleri online eğitimimizde anlatacağız. Tüm müşterilerimizi bekliyoruz.

Denemesini Sizle Yapıp, Sonuçlarını Eğitimde Açıklayacağız.

Bu hafta sizlere 3 soruluk bir anket hazırladık. Sizler de bizim gibi istediğiniz konuda anket hazırlayabilirsiniz. Anketler 3 gerekçeyle yapılır. 1-Verilen hizmetten duyulan memnuniyeti ölçmek için, 2- Bir konuda farklı alternatifler varsa hangisinin daha çok istendiğini tespit etmek için, 3- Anket uygulananlar, sorulan konuyu biliyorlar mı? Durumlarını tespit etmek için. Bizim anketimiz, 3. maddeye yönelik olarak hazırlandı. Anketimiz daha yeni cevaplanmaya başlamasına rağmen gidişatı belli oldu. Anket modülünde daha cevaplar verilirken, analizler oluşmaya başlar.  Sorduğumuz konuda, 9 haftadır bilgi vermemize rağmen, cevap verenlerin %57’den fazlası “daha ilk defa duyuyorum” diye cevap vermiş. Bu konuda müşterilerimizin en az yarısına ulaşamadığımızı anladık. “İlk defa duyduk” diyen müşterilerimize bilgi vermek üzere özel mail göndereceğiz. Hadi bu sefer anket sayesinde daha fazla kişiye ulaşacağız ama sonrasında, belli ki iletişim kanallarımız konusunda da yapmamız gerekenler bulunuyor. Anket sonuçları; soru sormak için, iş olsun diye değil,  analiz etmek, eksiklikler varsa üzerine gidip telafi etmek için yapılmalıdır.

Anket Modülü / 13 Ekim Perşembe, Saat 10.30

Anket modülünün tüm özelliklerini anlatacağız. Bu modül sayesinde rehber öğretmenlerimize el sürdürmeden nasıl RİBA anketlerini de yapabildiğimizi anlatacağız. Üstelik RİBA anketinin sonuçlarını, Milli Eğitim Bakanlığı’nın istediği formatta verilmektedir.

Temel Tanımlar / 14 Ekim Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı! K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin...

DEVAMINI OKU

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]