Salgın Döneminde Anaokulları, Neden Hep Açık Kaldı? (K12NET Eğitime Davet

31 Mayıs 2021

Salgın Döneminde Anaokulları, Neden Hep Açık Kaldı? (K12NET Eğitime Davet)

Salgın döneminde dünyada ve ülkemizde anaokullarının açık kalmasına, öğrencilerin kesintisiz okula gitmelerine çok dikkat edildi. Akla gelen ilk nedenin “işe giden anneler” olduğu düşünülebilir. Evet, kesinlikle bunun da etkisi vardır ama gelişim açısından bu yaşlar o kadar kıymetlidir ki, kaybedilirse telafisi diğerlerine göre daha zor olur. Öğrencilerin gelişimleri bu dönemde çok hızlıdır. Öğrenciye verirsiniz, verdikçe alır. Bu altın çağın, çok iyi değerlendirilmesi gerekir. K12NET yazılımı da, bu amaca ulaşmada etkili bir araç olarak kullanılabilir.

Anaokulu Modülü / 2 Haziran Çarşamba, Saat 10:30

Anaokullarında, K12NET Modülünün her yönüyle nasıl kullanılacağını anlatan bir eğitim yapacağız. Eğitimde bir anaokulunun ne kadar ihtiyacı varsa, K12NET’in bunu nasıl karşıladığını uygulamalı olarak göstereceğiz. K12NET, anaokullarına o kadar önem veriyor ki; 5. TÜBİTAK çalışmasını, anaokulu projesi üzerinden yapmaya başladı. TÜBİTAK, “K12NET’in yapmak istediklerinidesteklenmesi uygun bir proje olarak gördü. Bu haftaki eğitimimizde anaokulu modülünü anlatacağız. Anlattıklarımızın dışında sizlerin de eksik bulduğu, geliştirilmesini istediğiniz konular varsa, dinlemeye-öğrenmeye-mümkünse yapmaya hazır olduğumuzu bildirmek isteriz.

K12NET, Veli Portalından Her Şeyi Satacak!

Stok takip programını anlatırken, “bu projenin daha ilk aşaması, bunun üzerine koya, koya ilerleyeceğiz, veli portalından ne isterseniz, online alışveriş modülü üzerinden satış yapabileceğinizi” söylemiştik. Bugün artık bu noktaya ulaşmış bulunuyoruz. Alışveriş sitelerinde olduğu gibi öğrenci/veliye ne satmak isterseniz, bu mümkün olacak.

K12NET Online Alışveriş Modülü – (33. Modülümüz) / 3 Haziran Perşembe, Saat 10:30

  1. Modülümüzün tanıtımını Perşembe günü yapacağız. Eğitim sırasında, veli portalında satmak istediğimiz ürünleri gireceğiz. Sonra veli gibi sisteme girip, nasıl satın alındığını uygulamalı göstereceğiz. Sonra depocu olup, kargoları hazırlayacağız. Velinin satın alması için, ParamPOS üzerinden kredi kartlarını nasıl kullanılacağını anlatacağız. Veli portalında satış oldukça, stoklarımız azalacak. Elimizde hangi üründen kaç tane kaldığını eş zamanlı göreceğiz. Konunun öneminden dolayı bu hafta bu konu ile ilgili bir yazı daha hazırlayacağız. Sunum sırasında ParamPOS yetkilileri de, sorularınıza cevap vermek üzere hazır bulunacaklar.

Temel Tanımlar / 4 Haziran Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]