Salgın Bir gün Bitecek Ama K12NET Güncellemeleri Her Daim Kullanılacak

9 Aralık 2020

Salgın Bir gün Bitecek Ama K12NET Güncellemeleri Her Daim Kullanılacak

Hiçbir işi, bugünü düşünerek yapmıyoruz. Bitmeyen savaş, bitmeyen salgın yoktur. Bir gün hepimiz okullarımıza kavuşacağız. Bugün yaptıklarımız, salgın sonrasında da kullanılacak. Bugün sıkışık zamanda yaptıklarımız, yarınlarda konforla kullanacağımız yeni fonksiyonlar olacak.

İşin içinde, direkt olarak öğrenci/veli varsa, hata yapmamaya çok dikkat etmeliyiz. Bu kural, K12NET için de, K12NET’i kullanan personeller için de geçerlidir. Bir personel, sınavı okuyamıyor, hata yapıyor veya K12NET hata veriyor. Bunu kendi aramızda sessizce çözmemiz mümkün. Ancak bizzat öğrenci/veli sınav olurken hata alıyorsa, bu hiçbirimizin istemediği bir durumdur.

Araba çalışıyor. Çalışırken motoru açıp, “bu ne kapağı acaba?”  Deyip kapağı oynamamak gerektiği gibi, online sınav başlamış, öğrenciler cevap verirken, cevap anahtarını değiştirmek, B kitapçığı dönüşümü üzerinde işlem yapmak, hele hele “Veri Sil” işlemi yapmak, hiç yapılmaması gereken işlemlerdir. Bunları yapanlar, istemeden öğrencilerinin sınav esnasında hata almalarına neden olmaktadır. Bilmeden, farkında olmadan binbir emekle hazırladığınız sınavların, yanlış kullanım yüzünden değerleri düşmektedir. Öyleyse K12NET yapılmaması ve yapılması gerekenleri, defalarca anlatmak, eğitim vermek zorundadır.

Online Eğitim Süreçleri Kısa Özet + Önemli Tüyolar + Sizin Sorularınız  / 10 Aralık Perşembe Saat 10:30

Bu online eğitimimizde, uzaktan eğitim süreçlerinin genel özeti, konu ile ilgili önemli tüyolar, hap haline getirilmiş çözümler ve sizlerin online eğitim süreçleri ile ilgili sormak istediğiniz somut, spesifik soruları… Bu eğitimimize katılınız. Her şeyi yukarıdan genel bir pencereden görecek, kullananların yarattığı pratik çözümleri  öğrenecek, sorularınıza cevap bulacaksınız.

Bu Eğitim Değil, Her Eğitimimiz Kayıt Altında…

Mart ayından bu zamana yaptığımız her eğitimi kayıt altına alıyoruz. Perşembe günü yapacağımız bu eğitimimiz de videoya çekilecek, isteyen her kullanıcımız sonradan izleyebilecektir.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı! K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin...

DEVAMINI OKU

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]