Rehber Öğretmenlerimiz, K12NET’in Size de, Yenilik Haberi Var.

4 Ocak 2021

Rehber Öğretmenlerimiz, K12NET’in Size de, Yenilik Haberi Var.

Geçen hafta velilerin, K12NET üzerinden öğretmenlerimizden randevu alarak görüşmelerini online yapabileceğini anlatmıştık. Aynı yöntemle velilerimiz, rehber öğretmenlerimizle de, randevulaşarak görüşmelerini yerine getirebilirler. Bu haftaki eğitimimizde anlatacağımız konulardan biri de bu başlık olacak.

Rehberlik Modülü / 7 Ocak Perşembe Saat 10:30

Bu haftaki eğitimimizde, veli randevularını anlattıktan sonra, daha önce optik kağıtla yaptığımız rehberlik test ve envanterlerini artık online yapabilir hale geldik. Öğrencilerimiz, K12NET üzerinden rehber öğretmenlerimizin uygun gördükleri, rehberlik test ve envanterlerini online olarak cevaplayacaklar, analiz ve raporları,K12NET üzerinden otomatik oluşacaktır. Bu haftaki eğitimimizde, önemli konu başlıklarından biri de bu konu olacak.

Rehber öğretmenlerimiz, öğrenci velilerle yaptıkları görüşmeleri nasıl kayıt edecekler? Bu görüşmelerin rapor ve analizlerini nasıl alacaklar?

Bir öğrencinin tüm bilgilerine;  Kimlik/Veli/Akademik/Sınav/İletişim/Ajanda/Aktivite/Sağlık/Davranış/Rehberlik gibi başlıklara tek bir tıkla, nasıl ulaşabileceklerini de bu eğitimde anlatacağız.

Üniversite ve Lise tercih programının tanıtımı, YKS tipi deneme sınavlarından alınan puanlarla, tercih programının ilişkisi de, bu haftaki konularımız arasında olacak.

Temel Tanımlar / 8 Ocak Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]