Özel Okulcular İçin Çok Önemli Bir Yazı – (Gücü, K12NET Okullarından Geliyor.)

6 Mayıs 2020

Özel Okulcular İçin Çok Önemli Bir Yazı – (Gücü, K12NET Okullarından Geliyor.)

4 Mayıs Pazartesi günü yaptığımız sayıma göre, aktif olarak K12NET’i kullanan okulların sayısı 2931’e yükselmiş. Bu öyle büyük bir güç ki, birleşir, organize olursa, piyasada yaptıramayacağı tek bir iş olmaz. Salgının yarattığı olağanüstü durum, bu birlikteliği ve organizasyonu kendiliğinden sağladı. Salgından önce, K12NET kendi imkanlarıyla, birkaç yayınevi ile çalışabilirken, salgın günlerinde K12NET okulları devreye girdi. Bugün itibariyle 8 yayınevi, birinci dönem konularıyla sınırlı 169 deneme sınavını, devreye soktu. Siz istediniz, siz, bizi görüştürdünüz. Olaya siz, öncülük ettiniz. Siz, olmasaydınız bu kadar geniş bir işbirliği sağlanamazdı. Başarı, K12NET Okullarına aittir.

İşler İyiyken, Herkes İyidir.

Sıkıntılı günlerden geçiyoruz, sınavların tarihleri ileriye alındı. Okulların, öğrencilerin peynir-ekmek gibi deneme sınavlarına ihtiyaçları var. Yayınevleri, bugünlerde müşterilerinin yanında olmayacak da, ne zaman olacak?  Önemli olan böyle günlerde müşterilerinin yanında olmaktır. Okullar açıkken çalıştığınız ama K12NET’e entegre olmayan yayıncılarınızı arayınız. “Hiçbir ücret ödemeden, tek bir K12NET okulunun referansıyla, K12NET alt yapısını kullanabilirsiniz. Bugünlerde sizlerin de somut desteklerini bekliyoruz” Deyiniz. Bakalım “iyi gün mü, kötü gün mü, dostları?” böyle somut bir olayla test ediniz. Elbet bir gün hastalık biter, elbet bir gün yayınevleri, okullarınıza satış yapmak için gelirler.

Salgından Sonra da…

Bu birlikteliği salgından sonra da devam ettirmek istiyoruz. Okulunuza bir yayınevi geliyor. “K12NET ile entegre değilseniz, sizinle çalışmamız mümkün değil” dediğinizi varsayalım. Hemen yanınızdaki özel okul, onun yanındaki de aynısını söylüyor olsun. Hangi özel okula gitseler, aynı söylem. Zaten hangi özel okula gitseler, K12NET Okulu olduğunu görecekler. Eğer hepimiz böyle davranırsak, özel okulla çalışmak isteyip de, K12NET ile entegre olmayan tek bir yayınevi kalabilir mi?

Birlikte Çalışmak; Okula da, Yayınevine de, K12NET’e Katkı Sağlar.

Eğer ortak iş yaparsanız, yaptığınızın herkese yaraması gerekir. Eğer yayınevleri, K12NET ile entegre olursa, okullarımız sınav tanımlamaz, cevap anahtarı, dönüşüm girmez, kazanım yüklemez, anahtar teslim sınavları hazır olur. Bu çalışma, yayınevine de katkı sağlar. Yayınevi okuluna hizmet etmiş olur,memnun etmiş olur. Kendisiyle çalışmayan K12NET okullarına, kendini tanıtma fırsatı bulur. Yeni pazarlar oluşturabilir. Bugün bile şunu yaşıyoruz. Okullarımız diyor ki, “biz bu yayınevini tanımıyorduk, kullandık, meğer soruları ne kadar kaliteliymiş.” Bu birliktelik, K12NET’e de katkı sağlar, çalıştığı okullarını memnun eder. Müşteri memnuniyeti, devamlılık sağlar.

K12NET’in Hiçbir İnce Hesabı Yok.

K12NET, hiçbir şekilde, bir yayınevine yönlendirme yapmıyor/yapmayacak. Okullarımız istedikleri yayınevi ile çalışabilecek. Herhangi bir K12NET okulu, “bu yayınevini bünyenize dahil ediniz” demesi yeterlidir. K12NET, alt yapısını, tek kuruş ücret almadan, bu yayınevlerine açacaktır. K12NET’in tek bir ince hesabı var. “Hizmet verdiği özel okullarına daha nitelikli hizmet verebilmek.

K12NET Er Meydanı

Okullarımızın önünde 8 yayınevi var. Kiminle çalışmak istiyorlarsa, yayınları hazır duruyor. Tüm yayınevlerine diyoruz ki, “tek bir K12NET okulu referansıyla, alt yapımızı karşılıksız kullanabilirsiniz.

Sorularım çok güzel, kalitem çok iyi, müfredata çok uygun sorular hazırlıyorum. Sınavdan sonra müşterilerimiz, sorulara itiraz ederse, onlara hızlıca gerekçeli kararlarıyla cevap veriyorum, iptal ettiğim tek tük sorum çıkıyor.” Bırakınız, bu söylemleri. K12NET Er meydanına geliniz. Zaten bunlarda iyi iseniz,  K12NET okullarının sizi fark etmesi uzun sürmeyecektir.

K12NET’in Yayınevlerine Göre Deneme Sınavları

Aşağıdaki linkte, birlikte çalıştığımız 8 yayınevinin 169 deneme sınavının, sınıf seviyelerine göre dağılımlarını bulabilirsiniz. Bu liste, her gün büyümektedir. Çalıştığımız yayınevleri yeni sınavlar eklemekte, yeni yayınevleri ile görüşmeler devam etmektedir. Aşağıdaki linkte yayınlanan deneme sınavları, sürekli güncellenmektedir.

https://drive.google.com/file/d/1_dACJBUadAMn0dgcL0_Q4tOnQ-lPT9ID/view

K12NET Okulları, Bu Yayınevlerini Hiç Unutmayacak.

1-Başat, 2-Limit, 3-Test Okul, 4-Çalışkan, 5-Tammat, 6-Kuantum, 7-M+, 8- Eğitim Vadisi (Yayınevleri, K12NET’e dahil olma sırasına göre sıralanmıştır.)

Yaşadığımız zor günlerde, K12NET okullarına, en kıymetli sermayelerini, ücretsiz veren bu yayınevlerini, K12NET okulları hiç unutmayacaktır. Çalıştığımız yayınevlerinin tanıtım ve iletişim bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/1JuDB0p-8Nrg-mcMJ2OGPfDrmZqOobbNk/view?ts=5e9011cc

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]