Olmaz Demişlerdi. K12NET Muhasebe Modülü, %57’yi Buldu.

15 Kasım 2021

Olmaz Demişlerdi. K12NET Muhasebe Modülü, %57’yi Buldu.

İlk yıllarımızda “Muhasebe, internetten tutulmaz. Güvenli değil, kimse verisini buraya girmez” demişlerdi. 2019’da müşterilerimizin %53’ü, ön muhasebe modülünü kullanırken, bu yıl bu oran, %57’ye yükseldi. Üstelik 3.448 okulumuzun 377 adedi, bu yıl sistemimizi kullanmaya başladılar. Yani daha yeni kullanıcılar. Sistemimizin modüllerini yeni yeni keşfediyorlar. Bu okullarımız da temel tanımlamalarını bitirdikten sonra kullanmaya başlayacaklardır. Kullanmayanlar, her gün biraz daha azınlıkta kalıyor. Müşterilerimizin güvenlerini boşa çıkarmadan, her yıl kullanım oranlarını böyle birer –ikişer puan artıracağız.

Muhasebecilere, Mutlak Kolaylık Vaat Ediyoruz.

Kullanım oranlarının her yıl artmasının önemli nedenleri arasında, muhasebecilerin işlerini kolaylaştırıyor olmamız yatıyor. Muhasebeciler, her akşam kurucularına akşam tekmili veriyor. Bugün iç kaydımız bu kadar, dış kaydımız bu kadar, ilkokulda kayıtlar böyle, ortaokulda böyle, 5. Sınıflar kayıtlar hızlı, 6’larda zayıf gibi.

K12NET, otomatik raporlarla, akşam tekmillerini bitiriyor!

Ön Muhasebede Giren – Çıkan – Para Arttıysa Kasada Kalan Vardır.

Ön muhasebenin temeli; giren para, yapılan harcamalar ve kasanın son halini göstermektir.

Muhasebe-1 / 17 Kasım Çarşamba Saat 10:30

Okulların bir numaralı gelir kaynağı, öğrenci kayıtlarıdır. Bu eğitimimizde senet, sözleşme, sözleşmelerin okula göre özelleştirilmesi, geciken ücretler, gecikenlerin doğru zamanda ikaz edilmesi, bu gelirlerin raporlanması ve analizini anlatacağız.

Muhasebe-2 / 18 Kasım Perşembe Saat 10:30

Öğrenci dışında elde edilen kantin, kira, kıyafet gibi gelirler, dışarıdan kasalara aktarılan kredi tarzı paralar, yani virman, personellerin maaşları ve harcamalar, bu eğitimdeki ana konularımız olacak. Mali entegratör, Türkkep ve Uyumsoft firmaları ile e-fatura, e-arşiv, e-defter tam entegrasyon yapabiliyoruz. Resmi muhasebe programlarına da web servis yoluyla öğrenci-kayıt sözleşmesi ve tahsilat bilgilerini aktarabiliyoruz. Giderlerinizi aşağıdaki tabloda olduğu gibi, istediğiniz gibi detaylandırabilirsiniz. Ne kadar detaylı verişi, o kadar güçlü analiz. İstenildiği gibi detaylandırılabilen gider işlemleri ve en sonunda kasa, günlük kasa, devredilenler, her mali hesabın son kasa durumları ve daha fazlasını da bu eğitimde anlatacağız.

Temel Tanımlar / 19 Kasım Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]