Müşteri Talebine Göre Şekillenen K12NET Eğitimleri

19 Nisan 2021

Müşteri Talebine Göre Şekillenen K12NET Eğitimleri

Müşterilerimiz, kullanıyor, kullandıkça da ihtiyaçlarını bildiriyorlar. Biz de buna göre güncellemeler çıkarıyor, eğitimler yapıyoruz. Sadece muhasebe modülüne iki ay içerisinde, 20’den fazla güncelleme aldırdık. Pek çok yeni özellik ekledik. Bu haftaki eğitim konularımızdan biri muhasebe, diğeri de ilk defa yapacağımız bir eğitim olacak.

Farklı Ders Programları Kullanma / 20 Nisan Salı, Saat 10:30

Bu eğitimi ilk defa yapıyoruz. Bakınız, bir müşterimiz sıkıntısını gönderdiği mailde şöyle anlatmış:

Pandemi döneminde okulları açtık sonra yarı açtık sonra yeni isimler verdik ve sonuç olarak ayda 2 ya da 3 kere ders programı yapıyoruz. Yapmış olduğumuz ders programını K12net sistemine giriyoruz. Bu süreç cidden artık çok yorucu olmaya başladı. Ders programlarını kaydetmek istiyorum.

3 Farklı ders programı var. Online ders programı, yarı online yada yüz yüze gibi… Ben bunu K12net sisteminde her seferinde baştan yapmak yerine, eski programlar üzerinde geçişler yapabilsem ya da hızlı yükleme yapsam.

 

Bilmeyince Zor, Bilince Çok Kolay. K12NET’de istediğiniz kadar dönem tanımlayıp, bir kere yaptığınız programı tek bir tuşla istediğiniz döneme, çeşitli opsiyonlarla kopyalabilirsiniz. Sıklıkla program değiştiriyorsanız, bunun için yeni bir dönem tanımlamalı, her döneme istediğiniz programı saniyeler içinde yükleyemelisiniz. Eğitimizde işlerinizi kolaylaştıracak pek çok kolaylığı anlatacağız.

 

16 Adet Raporu, İsteğiniz Gibi, Kendinize Özel Hale Getirebilirsiniz.

Eğitimin sonunda, yukarıdaki eğitim konusu ile ilişkili olmayan bir başka konuyu daha anlatacağız. Kayıt Zarfı, Senet, Servis Sözleşmesi, Öğrenci Veli Mektubu, Personel Sözleşmesi gibi 16 adet rapor, müşterilerin isteğine göre, kendilerine özel hale getirilebiliyor. Herkes raporunu kendi isteğine göre düzenleyebiliyor. Eğitimin sonunda bu konu hakkında da bilgi vereceğiz.

 

Muhasebe-1 / 21 Nisan Çarşamba, Saat 10:30

Muhasebe modülüne iki ayda 20’den fazla yeni özellik ekledik. Müşterilerimiz istiyor, biz de yapıyoruz. Tek bir sözleşmenin içinde örneğin eğitimi ayrı, yemeği ayrı taksitlendirebilme, salgın nedeniyle velilere yapılan iade işlemleri, sınıf seviyesine göre ücret belirlenebildiği gibi, ayrıca alanına göre de ücret belirleme, ParamPOS entegrasyonu, istenilirse tahsilat dekontunun veya ödeme ilgili diğer belgelerin sisteme yüklenebilmesi, gecikmiş ödemelerin otomatik olarak hatırlatılması, yaklaşan ödemelerin otomatik olarak hatırlatılması, bu otomatik gönderimlerin, belirlenen tarih aralığında, kaç gün önceden, hangi saatte, ne kadar gün geciktiğine, ne kadar taksit geciktiğine göre, hangi içerikle gönderileceğine kullanıcıların  kendilerinin belirleyebilmesi, anlatacağımız yenilik konularından sadece bazıları. Ön muhasebenin tüm gereklerini, K12NET ile yapabilirsiniz. Mali hesapların tanımlamaları, kayıt sözleşmeleri, sistemin otomatik hazırladığı kayıt zarfı, senetler, faturalar, tahsilatlar, muhasebe ile ilgili güçlü rapor ve analizleri anlatacağız.

 

Muhasebe-2 / (22 Nisan Perşembe, Saat 10:30)

Öğrenci dışında elde edilen gelirler, gider işlemleri, giderlerin tasniflenmesi, virman işlemleri, günlük kasa hesabı işlemlerini bu eğitimde anlatacağız.

Bir Gün, Bütün Müşterilerimiz, K12NET Muhasebe Modülünü Kullanacak.

Muhasebe modülümüz öyle çok modülle ilişkili hale gelmeye başladı ki, veli portalından aklınıza ne geliyorsa satmaya başlayacağız. Veli portalı alış-veriş sitesine dönüşecek. Veli portalından 50 takım giysiyi satarken, stokta ne kadar daha giysi kaldığını bilmezseniz, X liraya aldığınız kıyafetleri, Y liraya satıp aradaki gelirinizi göremezseniz, önününüzü görmeden ilerliyorsunuz demektir. Birbirleriyle ilişkili onlarca olayı, K12NET, tek bir yerden yönetmeye başlayınca, K12NET’in muhasebe modülünü kullanmayan okulumuz kalmayacak. İşlerinizin önünü ve arkasını gün yüzü gibi aydınlatacağız.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]