Kim, K12NET’e Güvenir, Arkasını Yaslarsa, Onlara Sözümüz Var.

13 Haziran 2017

Kim, K12NET’e Güvenir, Arkasını Yaslarsa, Onlara Sözümüz Var.

Bizim gibi yazılım firmalarının en büyük korkusu, değişen teknolojidir. Yaklaşık 10 yılda bir teknoloji değişir, bu değişime ayak uyduranlar ayakta kalır, uyduramayanlar tarihteki yerlerini alır. 3 yıl önce başladığımız yeni teknolojiye geçiş işlemlerinin sonuna yaklaştık. Şuan aşağıdaki tabloda kırmızı renkle gösterdiğimiz birkaç ekran kaldı. Tatil başlamadan bu ekranları da yeni teknolojiye geçireceğiz. Sarıya boyadığımız ekranlar, günlük yaşantımızı etkilemese de, 2008’li yılların teknolojisi  kullanılıyor. Bunları da okulların açılış zamanına kadar güncellemeyi  hedefliyoruz. Böylece öğretmen-öğrenci-veli-personel, her tarayıcıdan, her bilgisayardan, her cep telefonu ve tabletten K12NET’i kullanabilecektir.

Şuan ekibimizin %80’i, ekranlarımızı yeni teknolojiye geçiriyor. Geri kalan %20’lik AR-GE grubu sizleri bilgilendirdiğimiz yeni güncellemeleri çıkarıyorlar. Onlar hiç durmadan yeni şeyler üretmeye devam edecekler. Yeni teknolojiye geçiş tamamlandığında, ekibin %80’i dikkatlerini başka bir noktalara çevirecekler. 

Sağlamlık. Müşteri, ne yaparsa yapsın, hata verdirilemeyen taş gibi bir yazılım. Patlamayan, çatlamayan çelikten bilye sağlamlığında, dokunduğu yeri delip geçecek bir yazılım. Geçenlerde yazmıştık, öyle bir alt yapı kurduk ki, her gün hata veren ekranlarımızın raporunu alıyoruz. Hangi kullanıcı, hangi işi yapınca hata veriyor, hata verdiren kullanıcının adını dahi biliyoruz. Şuan 10 bin işlemde 9 işlemimiz hata ile sonuçlanıyor. Çok yakında imalat bitecek ve sadece sistemi dinlemeye başlayacağız. Planlarımız beklediğimiz gibi gelişirse, söylediklerimizin somut etkilerini önümüzdeki yılın ikinci döneminden itibaren görmeye başlayacaksınız.

Hız. 2013 yılından bu zamana sürdürdüğümüz, kesin galibi olduğumuz, hız savaşımız hep devam edecek. 2,9 milyon kullanıcısıyla, K12NET’in her ekranı, her zaman olduğu gibi 1 saniyede açılmaya devam edecek.

Kullanım Kolaylığı ve Görsellik: Gömlek giymeden kravat takamazsınız, alt yapısı olmayan bir işin yüzünü ne kadar boyarsanız boyayınız, bir gün boyalarının akacağından emin olabilirsiniz. K12NET, yıllardır alt yapı ile uğraştı. En güçlü  depreme dayanaklı, kimselerin görmediği, kimselerin bilmediği temelleri attı. Şimdi sıra kullanım kolaylığı ve görsellik çalışmalarına geldi. Özellikle yeşil ile boyadığımız kısımda sizi yavaşlatan, kullanım zorluğu yaratan her öneriyi dinlemeye hazırız.

K12NET’i bu güne, müşterileri getirdi. Daha ileri gidecekse, bunun da oluru ancak her daim kendine güvenen müşterileri sayesinde olacaktır.     

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]