Kim, Bu Ülkeye Hizmet Ederse; K12NET, Onun Reklamını Yapacak.

20 Ocak 2021

Kim, Bu Ülkeye Hizmet Ederse; K12NET, Onun Reklamını Yapacak.

Şuan birlikte çalıştığımız 19 yayınevi bulunuyor. Bu yayınevlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://k12net.com/yayinevleri/

Bu kurumlar, ücretli veya ücretsiz sınavlarını hazırlıyor, cevap anahtarını giriyor, kazanımlarını yüklüyor, K12NET okulları herşeyi ile hazır bir sınava ulaşıyorlar.

Müşterilerimiz sayesinde, bir araya gelip, ortak çalışma kültürünü öğrendik. Birliktelikten oluşan gücün önünde kimse duramaz. K12NET Okulları!!!  Bu yayınevlerinin isimlerini iyi öğrenmemiz, sıkıntılı günler geçince bu fedakârlıkları unutmamız gerekiyor. Bugünlerde bizleri duymamazlıktan, görmemezlikten gelenleri de deftere yazmalıyız ki, salgın bitince hiçbir şey olmamış gibi davranılmasın. K12NET ile çalışmayı isteyen her yayınevi, tek kuruş ücret ödemeden yayınlarını okullarımıza ulaştırabilir. Salgından sonra da aynı şekilde çalışabiliriz. Okullarımız el değmeden hazır bir sınav bulurlar, okullarımız için büyük kolaylık olur. Yayıncılarımız da  3100 özel okula hizmet edecek bir ortam bulurlar,daha geniş gruplara satış yapma imkanı doğar. Hepimizin kazançlı çıktığı bir birliktelik olur.

EASY Yayınları (https://www.runeasyrun.com/)

Geçen hafta, bu yayınevinin yetkilileri bize ulaştılar. “Şu günlerde okulların İngilizce sınavlarına ihtiyacı var. 5-6-7-8 Sınıflar için, birinci dönem konularından, hiçbir yerde çıkmamış, orijinal sınav hazırladık, ücretsiz de vermek istiyoruz. K12NET Okullarına duyurur musunuz?” Dediler. “Elbette duyururuz” dedik. Soruların kalitesini, kapsamını, K12NET olarak biz bilemeyiz. Öğrencilerinizi sınav yapmadan önce mutlaka sorularını inceleyiniz. Söyledikleri gibi güzel iş yaptılarsa, hiç kimse, güneşi balçıkla sıvayamaz, sıradan bir iş yaptılarsa da, saman alevi gibi kaybolup giderler. EASY Yayınlarına çok teşekkür ediyoruz. Umarız,  sizler tarafından da çalışmaları beğenilir.

Sene Başında 128 Diyorduk, Meğer 140 Olmuş.

Okullarımızın ücretsiz kullanabileceği 128 deneme sınavı var” diyorduk, son eklenenlerle birlikte bu sayı 140’a ulaşmış. Bu yayınevleri, dükkânlarının en kıymetli sermayesini, K12NET okullarıyla paylaşarak büyük fedakarlık yaptılar.

Ücretsiz Yayınlara Başvurmak İçin;

Daha önce ücretsiz yayınları kullanmak için başvurmuş müşterilerimizin hiçbir işlem yapması gerekmiyor. Biz zaten yüklemeyi, bu kurumlar için yapıyoruz. İlk defa ücretsiz kullanım konusunda başvuru yapacakların da [email protected] adresine kurum isimlerini yazarak mail göndermeleri yeterli olacaktır.

Her Soru Geçişinde Yayınevlerinin Logosu Gözükecek.

Üretime, telife, çok saygı duyuyoruz. Çalışmaların gölgede kalmasını da istemiyoruz. Kim ürettiyse, logosunun gözükmesini, hakkının teslim edilmesini istiyoruz. Bize logosunu göndermiş yayınevlerimizin soruları aşağıdaki gibi her soru geçişinde görünmekte, kullanıcılar bu yayının kime ait olduğunu bilmektedir.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]