Keşke, K12NET’in Önceden Haberi Olsaydı… (Eğitime Davet)

4 Mart 2019

Keşke, K12NET’in Önceden Haberi Olsaydı… (Eğitime Davet)

Geçen hafta, okullarımızın anketler üzerinde soruları yoğunlaşınca, bu ilgiyi öğrenmek istedik. Milli Eğitim Bakanlığı, okullarda “İç Paydaş Veli ve Öğretmen Görüş Anketi” düzenlenip sonuçlarının bildirilmesini istemiş. K12NET’in kolaylığını bilen müşterilerimizin soruları üzerine maalesef teslim süresine son birkaç gün kala haberimiz oldu.

Keşke önceden haberimiz olsaydı! Diye hayıflandık. Çünkü böyle görevler, K12NET’in en sevdiği işlerdir. Bir daha böyle görevler olduğunda lütfen bizleri hemen olayın başında bilgilendiriniz. Neden mi?

1-    Hemen bu anketi, K12NET Ekibi olarak, genel merkez seviyesinden tanımlar, tüm okullarımıza gönderirdik. Böylece Türkiye’de 2.281 özel okul müdürlüğünün her birinin anket tanımlayarak harcayacağı zamanı ve emeği tasarruf etmiş olurduk. 2.281 ocakta yemek pişirileceğine, bir yerde yemeği yapıp, 2.281 tabağa servis ederdik. K12NET, zamanın ve emeğin düşkünüdür.

2-    Anketleri tanımladıktan sonra, yüzlerce, hatta binlerce paydaş bunlara cevap verecek. Kim bu kadar çok cevabı analiz edip değerlendirecek ki, anketler cevaplanırken K12NET zaten otomatik analiz yapıyorken, bir daha niye elle değerlendirilsin ki?

Öyleyse, bu hafta yapacağımız Anket modülü eğitimi ile farkındalığı artıralım istedik.

Anket / (7 Mart Perşembe, Saat 10:30)

Anket düzenlemek zor, anketleri analiz etmek de bir o kadar zordur. Öğrenmek istediğiniz her konuda personele, öğretmene, öğrenciye, veliye sorular sorup, onlar daha cevap verirken anında analizlerine ulaşabilirsiniz. Sonuçlar sistem tarafından otomatik değerlendirilmektedir. 

Ölçme Değerlendirme ve Zengin Ölçme Değerlendirme Rapor ve Analizleri / 6 Mart Çarşamba, Saat 10:30

Bu eğitimimize katılan kullanıcılar, istedikleri optik makinede, istedikleri optik kağıtla, LKS,YKS, Alan, Teog, SBS, KPSS, ÜDS, YDS…  gibi ulusal sınavları veya kendi tanımladıkları herhangi bir sınavı değerlendirmeyi öğrenecekler. Bu eğitimde ağırlıklı olarak bir sınav sonrasında alınabilecek rapor ve analizler çok ayrıntılı olarak, örnek raporlar üzerinden anlatılacaktır.

Temel Tanımlar / (8 Mart Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]