Kapanma Günlerinde, K12NET Okullarına İlaç Olacak.

30 Nisan 2021

Kapanma Günlerinde, K12NET Okullarına İlaç Olacak.

Kapanma günlerinde okullarımızın en çok neye ihtiyacı olacak?” Hiç şüphesiz, kaliteli, özgün “Online Deneme Sınavlarına” ihtiyacı olacaktır. Birinci dönem, 197 adet ücretsiz online deneme sınavı hizmetinize sunulmuştu. Şimdi ikinci dönem konularını da kapsayan yeni deneme sınavlarına ihtiyaç var. K12NET olarak, yayınevlerimizle görüştük. Daha önce defalarca yaptıkları gibi, şimdi de ihtiyaçlarımızı dikkate alarak, tüm güçleriyle yardımcı oldular. Öyle yalandan, göstermelik 3-5 sınavla değil, ellerinde olanları paylaştılar. Üstelik paylaştıkları deneme sınavları, bu yılın en güncel çalışmalarından seçildi. Dostlar alışverişte görsün diye değil, canı gönülden yardımcı oldular.

Tadımlık Değil, Doyumluk Ziyafet Sundular. 101 Adet Yeni Deneme Sınavımız Oldu.

Aşağıda isimlerini ilan ettiğimiz yayınevlerimiz, birkaç deneme sınavıyla değil, neredeyse set olarak, K12NET okullarına ÜCRETSİZ sundular. Bu zor günlerde, bizlere destek olan bu yayınevlerini ve birinci dönem destek olan diğer yayınevlerini hiç unutmamalı, bugünlerde derde deva olanlarla, görmezden / duymazdan gelenleri aynı kefeye koymamalıyız.

K12NET’de, 298 Adet Ücretsiz Deneme Sınavı Var.

101 adet yeni deneme sınavımız oldu. Birinci dönemle birlikte toplam, 298 Adet ücretsiz deneme sınavımız bulunuyor. Deneme sınavları ile ilgili, sınav adı-sınıf seviyesi –yayınevi gibi tüm detaylı bilgilere aşağıdaki linkten sahip olabilirsiniz.

http://dokuman.k12net.com/islemler/298ucretsizdeneme.xlsx

Kapımız Herkese Açık

Hizmet yarışında olan her yayınevine, ücretsiz/koşulsuz kapımız açık olacaktır. “Biz de katılalım, bizi de reklam et, bizim de adımızı duyur” diyen her yayınevine, “siz yeter ki katılınız, en güzel şekliyle sizlerin yayınlarını da tanıtmak için elimizden geleni yaparız.” diye cevap veriyoruz.

Çok Önemli —– Lütfen Dikkatle Okuyunuz! —– Dikkatli okumanız pek çok gereksiz işlemi başlamadan sonlandıracaktır.

Birinci dönem ücretsiz deneme sınavlarından faydalanmak için daha önce bize başvuran okullarımız, yeni 101 adet deneme sınavı için hiçbir işlem yapmasına gerek bulunmuyor. Bizler gönderimleri otomatik yapacağız. Birinci dönem ücretsiz deneme sınavlarından yararlanmışsanız,lütfen mail göndermeyiniz. Büyük ihtimalle, 3 Mayıs pazartesi gününe kadar, 101 adet deneme sınavı, okullarınıza gönderilmiş olacaktır.

Birinci dönem ücretsiz deneme sınavlarından hiç yararlanmamış, bu yazımızla ilk defa başvuruda bulunacakların [email protected] mail adresine, okul isimlerini bildirerek mail atmaları yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]