Kapanma Günlerinde, K12NET Okullarına İlaç Olacak.

30 Nisan 2021

Kapanma Günlerinde, K12NET Okullarına İlaç Olacak.

Kapanma günlerinde okullarımızın en çok neye ihtiyacı olacak?” Hiç şüphesiz, kaliteli, özgün “Online Deneme Sınavlarına” ihtiyacı olacaktır. Birinci dönem, 197 adet ücretsiz online deneme sınavı hizmetinize sunulmuştu. Şimdi ikinci dönem konularını da kapsayan yeni deneme sınavlarına ihtiyaç var. K12NET olarak, yayınevlerimizle görüştük. Daha önce defalarca yaptıkları gibi, şimdi de ihtiyaçlarımızı dikkate alarak, tüm güçleriyle yardımcı oldular. Öyle yalandan, göstermelik 3-5 sınavla değil, ellerinde olanları paylaştılar. Üstelik paylaştıkları deneme sınavları, bu yılın en güncel çalışmalarından seçildi. Dostlar alışverişte görsün diye değil, canı gönülden yardımcı oldular.

Tadımlık Değil, Doyumluk Ziyafet Sundular. 101 Adet Yeni Deneme Sınavımız Oldu.

Aşağıda isimlerini ilan ettiğimiz yayınevlerimiz, birkaç deneme sınavıyla değil, neredeyse set olarak, K12NET okullarına ÜCRETSİZ sundular. Bu zor günlerde, bizlere destek olan bu yayınevlerini ve birinci dönem destek olan diğer yayınevlerini hiç unutmamalı, bugünlerde derde deva olanlarla, görmezden / duymazdan gelenleri aynı kefeye koymamalıyız.

K12NET’de, 298 Adet Ücretsiz Deneme Sınavı Var.

101 adet yeni deneme sınavımız oldu. Birinci dönemle birlikte toplam, 298 Adet ücretsiz deneme sınavımız bulunuyor. Deneme sınavları ile ilgili, sınav adı-sınıf seviyesi –yayınevi gibi tüm detaylı bilgilere aşağıdaki linkten sahip olabilirsiniz.

http://dokuman.k12net.com/islemler/298ucretsizdeneme.xlsx

Kapımız Herkese Açık

Hizmet yarışında olan her yayınevine, ücretsiz/koşulsuz kapımız açık olacaktır. “Biz de katılalım, bizi de reklam et, bizim de adımızı duyur” diyen her yayınevine, “siz yeter ki katılınız, en güzel şekliyle sizlerin yayınlarını da tanıtmak için elimizden geleni yaparız.” diye cevap veriyoruz.

Çok Önemli —– Lütfen Dikkatle Okuyunuz! —– Dikkatli okumanız pek çok gereksiz işlemi başlamadan sonlandıracaktır.

Birinci dönem ücretsiz deneme sınavlarından faydalanmak için daha önce bize başvuran okullarımız, yeni 101 adet deneme sınavı için hiçbir işlem yapmasına gerek bulunmuyor. Bizler gönderimleri otomatik yapacağız. Birinci dönem ücretsiz deneme sınavlarından yararlanmışsanız,lütfen mail göndermeyiniz. Büyük ihtimalle, 3 Mayıs pazartesi gününe kadar, 101 adet deneme sınavı, okullarınıza gönderilmiş olacaktır.

Birinci dönem ücretsiz deneme sınavlarından hiç yararlanmamış, bu yazımızla ilk defa başvuruda bulunacakların [email protected] mail adresine, okul isimlerini bildirerek mail atmaları yeterli olacaktır.

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı! K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin...

DEVAMINI OKU

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]