K12NET,Neredeyse Hiç Güncelleme Almayacak Mobil Uygulamasını Hazır Etti

8 Eylül 2017

K12NET,Neredeyse Hiç Güncelleme Almayacak Mobil Uygulamasını Hazır Etti

Bu öğretim yılında, kurucu, müdür, öğretmen, (muhasebe, rehberlik, ölçme değerlendirme, sağlık gibi)  tüm personeller, öğrenci, anne, baba, Almanya’daki meraklı hala… özetle herkes, K12NET Mobil uygulamasını kullanacak, herkes birbirileriyle Whatsapp, Twitter gibi bedava bildirimlerle iletişim içerisinde olacak. Geçen yıl öğrenci ve velilerin kullandıkları Asisto uygulaması bu yıl kullanılmayacak. Öğrenci/veli portalımız yeni görselliği ile hizmetinizde olacak.

Cep telefonlarınızdaki diğer uygulamalara bakınız, 2-3 haftada bir güncelleme çıkarıp, 150-200 MB dosya yüklediklerini görürsünüz. Veliler, bu tür güncellemeleri hiç istemezler. K12NET Mobil neredeyse hiç güncelleme istemeyecek.

Önce idarecilerimiz ve okul personellerimiz, arkasından tüm öğretmenlerimiz, sistem hazır olduktan sonra tüm öğrenci/velilerin cep telefonlarına, tabletlerine K12NET Mobil uygulamasını yüklemesini isteyiniz. Okulda bayram olur, şenlik olur, tören olur, çocuklar sınava girer, etüt olur, ödev olur her şey BEDAVA bildirimlerle velilere ulaştırılacaktır. “Haberim yok, bilgim yok” artık mazeret olmaktan çıkacaktır.

Mobil uygulamamız, her tip telefon/tablet ile uyumlu olup, kurulumu ile ilgili https://www.youtube.com/watch?v=LQsvstnUskI videomuzu izleyebilirsiniz.

Neden K12NET Mobile uygulama olsun ki, neden kendi okul adımızla, logomuzla, kendi kurumsal renk ve kimliklerimizle bir uygulamamız olmasın ki”, diyen kurumlarımıza da geçen yıl Nisan ayından bu zamana sesleniyoruz. Kaynak kodlarını veriyoruz, hemen istediğiniz değişikliklerini yaptırıp, kendi isminiz, kendi logonuz, kendi kurumsal kimliğiniz ile App Store, Play Store mağazalarına yükleyebilirsiniz.

Kaynak Kodları Nasıl Temin Edeceksiniz?

https://github.com/k12net   adresinden giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Android veya İOS uygulamasına girerek, aşağıdaki resimde indirme kısmından, ZİP yaparak gerekli kaynak kodlarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

DİKKAT !!! Bu ekrandaki kaynak kodlarının güncelliği belli aralıklarla kontrol edilmelidir. Bizler tarafından yeni özellikler eklendikçe, sizlerin de bu kaynak kodlarını güncellemeniz gerekmektedir.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]