K12NET’in Tatili Olmaz. Tüm Hızımızla Devam Ediyoruz

24 Ocak 2022

K12NET’in Tatili Olmaz. Tüm Hızımızla Devam Ediyoruz

Tatil zamanları, K12NET için çok değerlidir. Bir taraftan yeni güncellemeleri alacağız, bir taraftan eğitim yapacağız, diğer taraftan da ana bilgisayarlarımızın bakım ve güncellemelerini yapacağız.

Her İşin Bir Mevsimi Var.

Ocak ayındayız, olması gerektiği gibi kar yağıyor. Ders programı yapmayı öğrenmenin de mevsimi vardır. Ders programının kullanımını öğrenmek istiyorsanız, ya yaz tatilinde veya ara tatilde, “öğrenme işini” tamamlamanız gerekir. Ders programı yapmayı öğrenmenin mevsimi, tatillerdir. Geride bıraktığınız dönem, bir programınız vardı. “Aynı şartlarda, aynı kısıtlarla bunun aynısını yapabilir miyiz?” diyerek, K12NET ders programı yapmaya çalışmalısınız. Geçen dönemin ders programını yapabilir hale geldiyseniz, bundan sonra program yapmaya ne zaman ihtiyaç duyarsanız, o zaman yapabilirsiniz.

K12NET Ders Programı Eğitimi / 26 Ocak Çarşamba Saat 10:30

Verdiğiniz kısıtlarla bir kere program yapabilirseniz, size çok güzel bir haberimiz var. “Aynı programdan 3 tane yap, 5 tane yap, 10 tane yap” diyerek, aynı kısıtlarla – farklı kombinasyonlarda onlarca program yapıp, pazardan domates seçer gibi, yaptığınız programların içinden en güzelini seçip, istediğiniz programı kullanabilirsiniz. Bu haftaki eğitimimizde ders programı yapmanın tüm inceliklerini anlatacağız. Ders programını kullanmayı bilmiyorsanız, lütfen tatilin son günlerini beklemeyiniz. Bu eğitime geliniz, zaman baskısı olmadan, tatil süresince egzersizlerinizi yapınız.

2. Döneme Geçiş İşlemleri / 27 Ocak Perşembe Saat 10:30

Birinci dönemdeki işlemlerini bitirmiş kurumlarımız, sistemlerini ikinci döneme geçirebilirler. Geçiş süreci ile ilgili yapılması gerekenleri bu eğitimde anlatacağız. Eğitimin videosunu çekeceğiz, katılamayan kullanıcılarınız, sonradan izleyebilirler. Ayrıca K12NET ekran mesajı üzerinden gerekli yardım dokümanlarını da ulaştıracağız.

Temel Tanımlar / 28 Ocak Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı!

K12NET, Sorusuna Hala Cevap Alamadı! K12NET yazılımında, öğretmen 10 saniyede ödev verir, ödev verir vermez, velilere ücretsiz bildirim gider, ödevin...

DEVAMINI OKU

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…   

K12NET’de Güvenin Adı, Muhasebe Modülü…    Müşterilerimizin %58’i, Muhasebe Modülünü kullanıyor. Bunun anlamı, “kayıt, şartsız, her şeyi ile K12NET’e güveniyorum”...

DEVAMINI OKU

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz?

K12NET İle Bursluluk Sınavlarına Hazırlanıyor muyuz? Eğitim kurumları için bursluluk organizasyonları o kadar önemlidir ki, amatör yazılımlara bırakılamaz. Bir senaryo...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]