K12NET’in Sezon Sonu Yazısı

12 Temmuz 2021

K12NET’in Sezon Sonu Yazısı

Her yönüyle zor bir öğretim yılını geride bıraktık. Özel sektörün en sevdiğimiz özelliklerinden biri de “hesap verme” zorunluluğudur. Kime hizmet veriyorsanız, hesap verirsiniz, “hesabı verdim” deyince de işiniz bitmez. Hesabı alanlar, inceler, tahlil eder, ona göre kabul eder veya etmezler. Sadece müşterisine hesap verenlerin, müşterisinden başkasına eyvallahları yoktur.

500 Adet Güncelleme – Yeni Modül, Yeni Özellik, Yeni Fonksiyonlar

30 Haziran 2020 tarihinden,  7 Temmuz 2021 tarihine kadar, geçen son bir yılda, sisteme tam 500 adet yeni özellik eklemişiz. Bazen demirbaş modülü gibi, online alışveriş modülü gibi tamamen yeni bir modül eklemişiz, bazen de var olan modüllere yeni özellik veya fonksiyonlar eklemişiz.  Tek geçim kaynağımız, tek işimiz okul yönetim yazılım sistemi olduğu için, bütün enerjimizi, bütün mesaimizi buraya harcıyoruz. 500 adet güncelleme listesine, K12NET ekran mesajlarından ulaşabilirsiniz.

166 Adet Online Eğitim Yapmışız

Bir öğretim yılı içinde 166 adet online eğitim yapmışız. Öğrenci öğretmen, şube, ders kaydetme gibi en temel konuları, 59 kez anlatmışız. “Bu hafta işim var, gelemiyorum” diyenler için, 58 kez daha aynı ortamı oluşturmuşuz. K12NET’i öğrenmek isteyip de öğrenememek mümkün değildir. Online eğitimlere katılamayanlar için, eğitimleri kayıt altına aldık. Sonradan istediğiniz zaman izleme fırsatı sağladık. Yaptığımız eğitimlerin listesini, K12NET ekran mesajlarından bulabilirsiniz.

Tek Soruluk, Memnuniyet Anketimiz

Ön sonuçlarını daha önce sizlerle paylaşmıştık. “Süre bitimine kadar sonuçlarda büyük değişiklik olmaz” demiştik. Dediğimiz gibi de oldu. “Bu yıl verdiğimiz hizmetten memnun kaldınız mı?” sorumuza 3.814 katılımcı cevap verdi. Bunların %94,1’i memnun kaldığını söylerken, %5,9’u memnun kalmadığını bildirdi. Memnun kalmayan veya memnunun ama… Deyip açık uçlu cevap bölümüne rahatsızlıklarını ifade eden müşterilerimizi tek tek aradık. Bazıları pratik yönünü bilmediği için yapamıyordu, yapamadığı için de memnun kalmamıştı. Nasıl yapıldığını tarif ettik, özel olarak aradığımız ve pratik yolunu öğrettiğimiz için memnun kaldılar.

Sormayınca Anlatmayan Müşteriler

Anket sayesinde sormayınca, anlatmayan müşterilerimiz olduğunu fark ettik. Yıl içinde  [email protected] adresinden her zaman ulaşabilecek, her zaman ihtiyaçlarını yazabilecekken, bugüne kadar ihtiyaçlarını hiç yazmamış olanları gördük.  Sebebini sorduk. “Neden anketi beklediniz ki, ne zaman isteseniz bu ihtiyacınızı bizlere aktarabilirdiniz?” dedik. Cevap “sormadınız ki” oldu. Sorunca anlattılar. Hem de öyle güzel anlattılar ki, ihtiyaçlarını yerine getirirken “keşke önceden haberimiz olsaymış” dedik. Buradan anlaşılıyor ki, “mail adresimiz bu, ne zaman isterseniz bize yazın” demek de, her zaman kendi başına yeterli olmuyormuş. Bu vesileyle bir iki hatırlatmada bulunmak istiyoruz:

1 –     “Sisteme 3-4 gündür giremiyorum, şu işi, şu kadar süreden beri yapamıyorum.” Diyen değerli müşterilerimiz, müşterilerimize bu cümleleri kurdurmaya söz vermiş bir ekibiz. Konuşunca anlıyoruz ki, sisteme giremeyenlerin genellikle başka sıkıntıları oluyor. Bizi aramayanlar, bizden sanıp bekliyor. Kesinlikle böyle durumlarda beklemeyiniz. Hemen bize bilgi iletiniz. K12NET’de sisteminin uzun süreli çalışmaz olması en azından bugüne kadar hiç yaşanmamış bir durumdur.

2 –    0-312-299.23.13 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

3 –    Hafta içi 09:00-18:00, cumartesi günleri 09:00-17:00 saatleri arasında çalışıyoruz. Telefon veya elektronik posta yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. Postalara verdiğimiz hızlı cevaplar yüzünden gönderdiğimiz mailleri, otomatik cevap sanan müşterilerimiz olabiliyor. Bizlere ulaşan mailler, aynı gün cevaplanır, eğer mailinizin cevabını aynı gün alamadıysanız, normal olmayan bir durum var demektir. Bu durumda mailinizi tekrar gönderiniz veya telefon yoluyla bizlere ulaşınız.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]