K12NET’in Okuyunca Karlı Çıkartan Yazısı -93 Bin Öğrenci

18 Aralık 2019

K12NET’in Okuyunca Karlı Çıkartan Yazısı -93 Bin Öğrenci  

K12NET’in Bursluluk Başvuru Sistemi geçen hafta yayına girdi. 10 gün içinde, hizmete açılır açılmaz, K12NET bursluluk sistemi üzerinden 93 bin öğrenci kayıt oldu. Elde edilen bu öğrenci bilgileri, okul web sayfaları üzerinden elde edilen öğrenci bilgilerine hiç benzemiyor. TC kimlik numarası, telefonu, teyit edilmiş, pek çok doğruluk kontrolünden geçirilmiş,  deyim yerindeyse “fıstık gibi” tertemiz bir data. Topladığınız bilgiler, temiz, kontrollü olursa beklentilerinize ulaşmanız o kadar kolay olur. Bursluluk sistemi üzerinden alınan bilgiler, K12NET’e misafir öğrenciler olarak kaydediliyor. Okul yönetimi örneğin “1 Aralık tarihinden bugüne okulumuza bursluluk için başvurmuş 6. Sınıf öğrencilerine bir SMS gönder” dediğinde, bu işi yapacak görevlinin sadece tek bir düğmeye basması gerekiyor. Üstelik hafıza, sadece bu yılla da geçerli değil, geçen yıl, ondan önceki yıl, ondan önceki yılları da K12NET biliyor. Aynı mantıkla geçen yıl 6. Sınıf olan ama bu yıl 7.sınıf olmuş, misafir öğrencilerinize ulaşmak da sadece tek bir düğmeyle oluyor.

Bursluluk Başvurularında KVKK İçin Gerekli İzinler Alınmalıdır.

Bursluluk başvurularında Kişisel Verilerin Korunumu Kanunda belirlenen hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kendi özgür iradeleriyle sisteminize girip bilgilerini veren velilere, tutuğunuz bilgiler ile ilgili aydınlatma metnini okutmak ve onaylarını almak zorundasınız. K12NET’in yeni teknoloji ile yazdığı Bursluluk Başvuru Sistemi bu ihtiyacınızı da karşılayacak.

 

Sadece İsim Kaydetmiyor.

K12NET, Bursluluk Sistemi sadece öğrenci/veli bilgileri iletişim bilgilerini toplamıyor. sınav salonlarının kotalarına göre öğrencileri yerleştiriliyor, sınav giriş belgelerini hazırlıyor. Evinden başvurusunu yapan velinin sadece sınav günü öğrencisini okula götürmesi gerekiyor. Sınav sonuçları da yine bu sistem üzerinden açıklanıyor.

K12NET Okullarına Kesin Olarak Öneriyoruz.

Eğer okulunuzda bursluluk sınavları yapacaksanız, velilerinizin okula gelmeden internet üzerinden başvuru yapmasını istiyorsanız, kesinlikle K12NET’in Bursluluk Başvuru Sistemini kullanmalısınız. Bu yöntemi kullanmanın size yol-su-elektrik getireceğinden yüzde yüz emin olabilirsiniz. K12NET, kendi inanmadığı hiçbir şeyi müşterisine söylemez, söylerse de kalbenen inandığı şeyleri, bir beklentisi olmadan olduğu gibi söyler.

Bursluluk Sistemi Neden Ücretli?

K12NET’de ücretler, yılda bir kez alınır ve bir daha müşteriden hiçbir şekilde ücret istenmez. K12NET geçen yıl, üç yüzün üzerinde güncelleme çıkarmış ve tek kuruş ücret istememiştir. Öyleyse K12NET Bursluluk Sistemi neden ayrıca ücretlendirilmektedir? Çünkü kuruma özel bir web sayfası bir yıl süresince açılmakta ve sadece açan kurum tarafından kullanılmaktadır. K12NET’in ayrıca talep ettiği bu ücreti kendisi almamakta, bu ücret, hosting merkezine ödenmektedir. Lakin bunun gider olduğunu düşünenler, kullanınca kurumlarının ne kadar kazançlı çıkacaklarını göreceklerdir.

Denemek İsteyenler İçin

Online Bursluluk sistemimizi denemek isteyen kurumlarımız https://oaryeni.k12net.com/ adresinden ve https://www.simlict.com/ linkinden algoritmaya uygun, rastlantısal, TC Kimlik numarası üreterek bizzat tecrübe edinebilirler.

Online Bursluluk Eğitimimiz 18 Aralık Çarşamba, Saat 10:30

İhtiyacı olan her okul, kendi yerinden ücretsiz olarak online eğitimlerimize katılabilirsiniz. Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]