K12NET’in Muhasebe Modülünün Bunları Yaptığını Bilseydiniz…

14 Şubat 2017

K12NET’in Muhasebe Modülünün Bunları Yaptığını Bilseydiniz…

K12NET, 18 modülden oluşan paket bir programdır. Bütün modülleri kullanandan da, kullanmayandan da aynı ücreti istiyoruz. Aldığımız ücreti hak ettirmek bizler için çok önemli. Bazı kurumlarımız, ön muhasebe programımızın neler yaptığını bilmediği için kullanmıyor. Bilse belki kullanacak. Bilmesini sağlamak, öğretmek, kullanmak isterse, kullanmasına yardımcı olmak ise bir numaralı görevimiz. Bu görevi o kadar aşkla yapıyoruz ki, “… modülünü kullanırsak ayrıca ücret mi alacaksınız?” diyenler bile olabilir. Hayır…  Ayrı bir ücret istemiyoruz. K12NET paket program olarak bir yıllık süreyle, tüm modülleriyle lisanslanıyor. Muhasebe modülünü, ya da diğer modülleri kullanandan ayrıca ücret istemiyoruz. Gayretimiz aldığımız ücretle, sizlere en üst seviyede hizmet edebilmektir.

15 Şubat Çarşamba günü saat 14:30’da Muhasebe modülü eğitimi yapacağız. İhtiyacı olan tüm kurumlarımızı bekliyoruz. Online eğitimlerimiz yerinde eğitim olup, herkes kendi okulundan katılabilir ve katılım ÜCRETSİZDİR. Katılmak isteyenlerin [email protected] adresine mail göndermeleri yeterli olacaktır.

Muhasebe modülünü kullanırsanız aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

 1.  Nakit, çek, banka gibi istediğiniz kadar mali kasalar oluşturabilirsiniz.
 2.  Eğitim ücreti, yemek ücreti, servis ücreti gibi istediğiniz kadar ödeme kalemi tanımlayabilirsiniz.
 3.  Ücret kalemlerinize öğretmen indirimi, kardeş indirimi gibi istediğiniz kadar indirim tanımlayabilirsiniz.
 4. İndirimlerinizi ister miktar, ister tutar olarak belirleyebilirsiniz. Birden çok indirim yaparsanız, indirimin, indirimini yaparak, bileşik indirim oranlarını otomatik hesaplattırabilirsiniz.
 5.  Kurucunuz isteği an, ne isim altında, ne kadar indirim yapılmışsa hemen görebilir.
 6.  Teşvik işlemlerinin tamamını K12NET üzerinden yürütebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı okulunuza teşvik ödemesi yapınca toplu olarak bir seferde tüm teşvikli öğrencilerinizin ödemelerini alabilirsiniz.
 7.  İstediğiniz tarihlerde, istediğiniz miktarlarda kayıt sözleşmesi yapıp, Milli Eğitim Bakanlığının zorunlu koştuğu formatta, tüm bilgileri girilmiş şekilde, kayıt sözleşmesini sistemden otomatik alınmasını sağlayabilirsiniz.
 8. Kayıt sözleşmesi yapar yapmaz sistemden taksit senedini veya  sözleşme senetlerini hazırca alabilirsiniz.
 9.  Gecikmiş Ödemesi olanlara otomatik uyarı mesajı gönderebileceğiniz gibi, sistem kronik borçluları özetleyerek bilgilerinize sunar.
 10. Tek tek tahsilat yapabileceğiniz gibi, “bu ay şu bankaya ödeme yapanların otomatik tahsilatlarını yap da” diyebilirsiniz.
 11. Parayı ödeyene anında fatura kesebilirsiniz. Parayı ödese de, ödemese de her ay taksit miktarına bağlı olarak toplu fatura kesebilirsiniz. Parayı ödese de, ödemese de ödeme planından farklı bir planda çoklu fatura kesebilirsiniz.
 12. Personellerinizin maaşlarını girip ödemelerini yapabilirsiniz.
 13. Öğrenci dışında kantin, otopark gibi diğer gelirlerinizi yönetebilirsiniz.
 14. Gider kalemlerinizi girip, hangi tedarikçilere, hangi ürünleri aldığınıza dair ayrınıtılı gider raporları ve analizleri oluşturabilirsiniz.
 15. Hesaplar arasında virman yapıp, günlük kasanızı hesaplayabilirsiniz.
 16. Her akşam saat 18:00’de “kaç yeni kaydınız var, kaçı iç, kaçı dış kayıt, gibi 44 mali değişkenin sorgulandığı kurucu raporunu”, yetkili kişilerin e-postalarına sistemin otomatik olarak gönderimini isteyebilirsiniz.
 17. Aşağıda isimleri yazılı sihirbaz ve raporlarla işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. (Aşağıda raporlar başlık olarak verilmiştir. Bunların içine girince alt dallara ayrılan başka rapor ve analizler de alınabilmektedir.

Teşvik Sihirbazı Ödeme Planı Sözleşme Son Durum Raporu Beklenen Ödemeler Okul Son Durum Mevcut Raporu Okul Kayıt Faaliyet Raporu Yasal Uyarı Mektubu Çerçeve Raporu Gecikmiş Ödemeler Sihirbazı Tarih Bazlı Satışlar Gecikmiş taksitler için SMS gönder Sözleşme Listesi Servis Sözleşmesi Raporu Banka Taksit Listesi Mail Order Talimat Formu / Banka Anlaşması Fatura Sihirbazı Sözleşme Listesi ve Analizleri Toplu Ödeme Sihirbazı

Tahsilat Makbuzu Satış Raporu(Ay Bazlı) Günlük Satış Raporu Günlük Satış Raporu(Detaylı) Tahsilat Listesi ve Analizleri

Maaş Ödemeleri listesiGider İşlemleri Raporu SihirbazıHesap RaporuSatış Tahsilatları listesi

 

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]