K12NET’in Kulağı da, Kalbi de, Müşterisinde…

14 Şubat 2022

K12NET’in Kulağı da, Kalbi de, Müşterisinde…

Müşterilerimizi can kulağı ile dinliyor, ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyor, sonra da yapabilmek için yüreğimizi ortaya koyuyoruz.

Son Bir Ayda Ölçme Değerlendirme Modülüne, 1 Değil, 3 Değil, 11 Adet Güncelleme Aldırdık. 

Sadece bir modüle, son bir ayda, 11 adet güncelleme aldırdık. Bu üretkenliğin arkasında iki önemli neden yatıyor. Sistemimizi eskiden beri kullanan müşterilerimiz, kullandıkça yeni taleplerde bulunuyorlar. K12NET’i yeni satın alanların sayısı da, her gün artıyor. 21 Ocak tarihinde 3.505, hemen bir hafta sonra 3.528, sonraki hafta 3.548 özel okula hizmet vermeye başladık. 3 haftada, 43 yeni okul aramıza katıldı. Yeni okullar, kendi dinamikleriyle birlikte geliyorlar.

Kullanıcının Göstereceği Dikkati, Yazılım Göstermeli…

K12NET’de sınav okuma işi yapanlar, aşağıdaki ekranla karşılaşabilirler. Arda, sınav sırasında optik kâğıda soyadını azıcık yanlış kodlamış, bu öğrencinin Arda olduğu o kadar belli ki, ama bir alt satırdaki uyarı farklı, dat dosyasında adı Burcu, sistemde ise Sena olarak görülüyor. Muhtemelen Burcu, yanlışlıkla Sena’nın numarasını kodlamış olmalı. Kullanıcının bu uyarıya dikkat kesilmesi gerekiyor.

Kullanıcı dikkat kesileceğine, “K12NET daha dikkatli olsun” diyerek bir düzenleme yaptık.

Okullarımız bursluluk sınavları yapıyor. Aynı neti yapan öğrencileri sıralamak için artık bir de doğum tarihini esas almaya başladık. Her okul, sınav giriş belgesini kendi renkleriyle, kendi tasarımlarıyla yapmak ve bir de, bu evrakları hem ekran mesajı hem de elektronik posta olarak da göndermek istiyordu. Bu isteklerini de yerine getirdik.

Ölçme Değerlendirme Modülü Eğitimi- 17 Şubat Perşembe, Saat 10:30

Bu hafta yapacağımız eğitimde sınav tanımlama, sınav değerlendirme, sonrasında alınabilecek rapor ve analizleri göstereceğiz. Son bir ayda sisteme eklenen yeni güncellemelerden bahsedeceğiz. Hemen bir yenilikten daha bahsedelim.  Birden fazla okulu olup genel merkezden sınavlarını okuyan personellerin, her bir okula ayrı ayrı gidip sınav değerlendirmesi yapması gerekiyordu. Çıkardığımız yeni güncellemeyle, genel merkezden ayrı ayrı okulların nasıl sınavlarının da değerlendirileceğini göstereceğiz.

Kulüpler Modülü / 16 Şubat Çarşamba, Saat 10:30

Her isteyeni, istediği kulübe gönderemeyecekseniz, kulüplerinizin belli bir kontenjanı varsa, öğrencilere tercih sırası yaptırabilirsiniz. Mümkünse öğrencileri 1. Tercihine, olmadı 2. Tercihine, olmadı 3. Tercihine, K12NET, 10 saniye içinde el değmeden yerleştirecektir.

Bu işlemi elle bir haftada yapan okullarımız!  Eğer bu eğitim haberini kaçırır, bu kolaylıktan haberdar olmazsanız, 10 saniyede yapacağınız işi, bir haftada elle yapmak zorunda kalırsınız.

Temel Tanımlar / 18 Şubat Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]