K12NET’in Aralık Ayında Haberi Oldu.

13 Mayıs 2024

K12NET’in Aralık Ayında Haberi Oldu.

Geçen yıl Aralık ayıydı, kurumlarımızdan cılız bir istek geliyordu. Bize ihtiyaçlarını;“Bir grup veli, kayıt yenilemelerini tamamen online yapmak istiyorlar. Sisteme girdiklerinde bu yılın ücreti, indirim kalemleri, ödeme koşulları, hepsini bir arada görüp, karar verip, onaylayıp kuruma gitmeden bu işi sonuçlandırmak istiyorlar.” Şeklinde tarif ediyorlardı.Zaman ilerledikçe, bu isteği daha çok duymaya başladık. Çalışmalara başladık, bir noktaya getirdik ama sezona yetiştiremedik. Böyle çalışmalarda bütün velilerin istekli olması beklenilmez, sadece bir grup veli bile istiyor olsa, bu ihtiyacın karşılanabilir olması gerekir. Hiç kimse kullanmasa dahi, gerçekten çalışan bir sistemi alternatif olarak sunmak “Teknolojik okul” algısına hizmet eder. Ödemesini dahi, online yapmak isteyen müşterilerimiz, Türkiye’deki bütün kredi kartlarıyla entegre, ParamPOS üzerinden yapabiliyorlar. Tam burada sizlere sormak istiyoruz. ParamPOS, bu işi yapan firmalardan sadece biri, bunun gibi başka firmalar da var. Piyasadaki tüm şirketlerle entegre olamayacağımıza göre, sizlerin en çok beğendiği, en çok istediği, firmaların isimlerini de, öğrenmek ve mümkünse bu çeşitliliği artırmak istiyoruz. Bize ParamPOS dışında olmasını istediğiniz firmaların isimlerini, kurum adınızla birlikte [email protected] adresine gönderebilir misiniz?

Muhasebe-1 Modül Eğitimi / 16 Mayıs Perşembe Saat 10:30

Bu hafta yukarıda bilgisini verdiğimiz yeni eklenen fonksiyonu anlatacağız. Yaptıklarımızı anlatıp, görüşlerinizi soracağız, istişare edeceğiz. Önerilerinizi dinleyeceğiz. 7 ay sonra velilerimizin karşısına eksiksiz çıkmak için bugünden çalışmalara başlayacağız. Eğitime katılımlarınızı rica ediyoruz. Eğitime katılmayanların her zaman, sonradan eğitimin videosunu izleme hakkı olduğunu biliyorsunuz.

Nöbet Modülü / 15 Mayıs Çarşamba, Saat 10:30

Nöbet görevinin sürekli hatırlatılması gerekiyor. Nöbet görevi olan öğretmenlere sürekli “görevin var!” diye hatırlatılması gerekiyor. Ayrıca bazen görev yerlerinde değişiklikler de olabiliyor, bu değişikliklerin de, anında bildirilmesi gerekiyor. “Bu hatırlamaları otomatik olarak yapan bir yazılıma ihtiyaç duyuyoruz” diyen müşterilerimizin sesine kulak verdik. Biz de, öğretmenlerimizin görevlerini unutmamaları için, görevlerinden bir önceki akşam ve ertesi günü, görev zamanı, ücretsiz hatırlatma bildirimlerini, K12NET Mobil uygulamalarından göndermeye başladık. Bu haftaki online eğitimimizde bu konunun ayrıntılarını anlatacağız.

Temel Tanımlar / 17 Mayıs Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Açacak, Sorumluluğu Almak İsteyenler Kapatacak!

K12NET Açacak, Sorumluluğu Almak İsteyenler Kapatacak! Teknoloji ilerledikçe, sahtekârlıkların şekilleri de değişip, daha karışık hale geliyor. K12NET’de bir kimsenin kullanıcı...

DEVAMINI OKU

K12NET, Reklam Konularını Neden Sona Bırakıyor?    

K12NET, Reklam Konularını Neden Sona Bırakıyor?              “Kantin modülünüz var mı?” diye soranların büyük bir kısmı, hemen arkasından şunları yapabiliyor...

DEVAMINI OKU

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]