K12NET’in “Aradım da, Bulamadım” Dedirtmeyen Muhasebe Raporu

23 Mayıs 2022

K12NET’in “Aradım da, Bulamadım” Dedirtmeyen Muhasebe Raporu

Binlerce kullanıcının olduğu bir sistemde “Aradım da bulamadım” dedirtebilmek gerçekten zor bir iştir. Muhasebecilerin çok belirgin iki özelliği bulunmaktadır. 1- Excel programını çok severler. 2- Muhasebe ile ilgili ne kadar bilgi varsa hepsini tek bir raporda görmek isterler.

Biz de yıllar önce bir excel rapor yapmış, muhasebecilerin “aradım da bulamadım” diyemeyecekleri bir içerik hazırlamıştık. Kullanıcılarımız epey bir zamandır, bu raporda eksik bulamıyorlardı. K12NET’i yeni kullanmaya başlayan bir okulumuz, “ eski programımızda var olan bilgiyi bulamadık, sözleşme analizi raporu gayet kullanışlı ancak işimizi çok kolaylaştıracak yer eksik” Deyince kolları sıvadık. İstedikleri alanı ekledik ve “Nasıl olmuş?” diye sorduk. Cevap şöyle geldi:   “Öncelikle çok teşekkür ederim. Harika olmuş. Bu rapor bizim için vazgeçilmez bir hale dönüştü. K12NET’in en büyük mutluluğu, işimiz bittikten sonra kullanıcılarımızın bu şekilde değerlendirme yapmalarıdır.

ParamPOS’dan sonra,  Kredim Projesi (Şimdi Al, Sonra Öde) — ÇOK ÖNEMLİ —–

Ne kadar kredi kartı varsa, hepsiyle anlaşmalı olan ParamPOS ile çalışmaya başlamış, sizleri de bilgilendirmiştik. Şuan ParamPOS üzerinden ciddi bir ticaret dönmeye başladı. Daha da büyüyecek. Şimdi bu projenin bir ilerisini devreye alıyoruz. Velilerin okul taksitleri için veya başka ihtiyaçları için kredi kullanabilmeleri sağlanacak. ParamPOS şirketi ile anlaştığımız gibi şimdi de Kredim şirketi ile Kredim Projesinde ortak çalışma yapacağız.

Muhasebe Modülü Eğitimi / 26 Mayıs Perşembe, Saat 10:30

Muhasebe modülümüzün kabiliyetleri, etkili raporları, kurucu raporu, göstergeler ekranımız ve Kredim Projesinin tanıtımını bu eğitimde yapacağız. Herkesin huzurunda Kredim şirketinin yetkililerine projenin avantajlarını soracağız. Bir bankayla anlaşmak yerine neden kendileriyle çalışalım? Okullarımızın bu işten avantajı ne olacak? Bu soruların cevaplarını öğreneceğiz. ParamPOS şirketinin ikna ettikleri gibi okullarımızı ikna edebilir,  sonrasında da uygulama ile somut sonuçlarını gösterebilirlerse, okullarımız da bundan kazançlı çıkarlarsa neden birlikte olmayalım?

Öncesinde bilgi edinmeniz için bizim için hazırlanmış özel sunumu göndermek istedik. Sunumu eğitimden önce inceleyebilirseniz, eğitimde aklınıza takılan her soruyu, bizzat şirket yetkililerine sorabilirsiniz. Üzerine tıkladığınızda link açılmazsa, linki tarayıcınıza kopyalayıp yapıştırmanızı rica ediyoruz.

https://dokuman.k12net.com/dokuman/link/kredimsunum.pdf

Kayıt Takip Modülü + Ön Kayıt Modülü + İç Kayıt Görüşmeleri / 25 Mayıs Çarşamba Saat 10:30

Okulumuza, kayıt yaptırmayı planlayan veliler geliyor. Görüşmeler yapıyoruz, Ne konuşuyoruz, ne söylüyoruz, bir daha geldiklerinde konuşma nerede kalmıştı, nereden başlayacağız? Hiç okula gelmeden internet üstünden başvuran veliler için K12NET’in ön kayıt modülü neler yapıyor?  Kendi web sitenizin içinden nasıl K12NET’e zahmetsizce veriler akacak?

İç kayıt görüşmelerinde yani kendi öğrencilerimiz bir üst sınıfa geçerken hele de küçük sınıflarda öğretmen çok etkilidir. Öğretmenleriniz,velilerle yaptıkları görüşmeleri hızlıca nasıl girecekler, öğretmenler kimlerle kaç kere görüştü, kimlerle görüşmedi? Bu soruların cevapları da, bu haftaki eğitimimizde uygulamalı olarak gösterilecektir.

Temel Tanımlar / 27 Mayıs Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]