K12NET’in 6 Fonksiyonlu Ajanda Modülü

7 Mart 2022

K12NET’in 6 Fonksiyonlu Ajanda Modülü

Piyasada her bir özelliği ayrı ayrı fiyatlandırılan çalışmaları, K12NET’de Ajanda modülü altında topladık. 1 Modül ama 6 fonksiyon icra ediyor.

 6 Fonksiyonlu Ajanda Modülü / 9 Mart Çarşamba Saat 10:30

Adı ajanda modülü, tek bir adı var ama 6 fonksiyon yerine getiriyor. Bu haftaki eğitimimizde aşağıdaki konuları işleyeceğiz.

  1. Öğrenci-veli ile ilgili öğretmenler veya idareciler görüş girsin, yaptıkları görüşmeleri aktarsınlar, bu görüşmeler yıllar boyu saklansın, arşivlensin, istendiğinde hemen bulunsun.
  2. Okulda yapılan etkinlik, tören, şenlik, bayramlara, velilerimizi/öğrencilerimize kolaylıkla davet edelim, unutmalarına engel olalım, hep akıllarında kalmasını sağlayalım.
  3. Velilerimiz, öğretmenlerimizden günü saati belli olan, bireysel veya genel randevu alabilsin, ister okulda yüz yüze, isterse herhangi bir yerden online toplantı yapabilsinler.
  4. Öğrencilerimizin boy boy fotoğraflarını çekelim, anneleri babaları akşam albümden bakar gibi fotoğraflarına baksın.
  5. Personellerin, öğretmenlerin, öğrencilerin görevlerini, sorumluluklarını bir yere yazalım ki, görevlerini zamanında yerine getirsin ve unutmasınlar.

Ödev Modülü / 10 Mart Perşembe, Saat 10:30

Bu haftaki eğitimimizde ödev vermenin ne kadar kolay ve hızlı yapıldığını uygulamalı olarak göstereceğiz. 10 saniyede öğretmen portalından ödev verip, ödev kontrolü yapacağız. Diğer zümrelerin verdiği ödevlerin yükünü görerek en uygun zamana ödev verme, istenirse öğrencinin yaptığı ödevi, K12NET üzerinden öğretmenine dijital olarak gönderme, öğretmenin de gönderilen ödevin kontrolünü yapıp tekrar öğrencisine geri gönderme, anlatacağımız konular arasında olacak. “Hangi öğretmen kaç ödev verdi, verdiği ödevleri kaç kez kontrol etti” gibi ödev ile ilgili rapor ve analizleri anlatacağız.

Eğitimde Tabletin Nasıl Kullanıldığını Bu Videodan İzleyiniz!

https://www.youtube.com/watch?v=OyJrR_AWJ5k

Temel Tanımlar / 11 Mart Cuma, Saat 10.30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.
Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

 

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]