K12NET’e Gürül, Gürül Mail Geldi.

18 Nisan 2022

K12NET’e Gürül, Gürül Mail Geldi.

30 Mart tarihindeki yazımızda, “turnike, kart olmadan, parmak izi, retina okutmadan, cep telefonlarından yoklama alabilir miyiz, böyle bir çalışma yapmamızı ister misiniz? Öyle cılız, birkaç geri dönüş değil, yapılmasını istiyorsanız; sizlerden gürül gürül dönüş bekliyoruz” diye yazmıştık. Gerçekten de gürül, gürül cevap geldi. İçlerinde öyle samimi cevaplar vardı ki?

Arkadaşlar siz nasıl mükemmel, harika, yenilikçi adamlarsınız. Sizin heykeliniz dikilmesi lazım. Lütfen bana adresinizi yazınız, size bir tepsi baklava gönderiyorum, hemen. Lütfen adres…

Müşterilerimiz bu kadar gönülden bizleri desteklerken, “Ya, proje başarılı olmazsa” ürkekliği içinde olamazdık. Denemeli, sonuçları birlikte görmeliydik. Hemen çalışmalara başladık. Kendi üzerimizde yaptığımız denemenin videosunu çektik, eğitim yapabilecek seviyeye ulaştık. 56 saniyede, çok şey anlatan videomuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://youtube.com/shorts/xhRQpfX16ow

Turnike, Kart Olmadan, Parmak İzi, Retina Okutmadan, Cep Telefonundan Devamsızlık Alma / 20 Nisan Çarşamba Saat 10:30

Çok düşündüğümüz, çok egzersiz yaptığımız için, hazır bulunuşluk seviyemiz oldukça ileri bir seviyeye ulaştı. Bu hafta yapacağımız eğitimde süreci nasıl başlatabiliriz, nelere dikkat etmeliyiz, projenin güçlü ve zayıf yönlerini konuşacağız. Eğitimimizin hemen arkasından okullarında demo yapmak isteyen veya küçük gruplarda, gerçek çalışmalara başlamak isteyen müşterilerimize de başlangıç işlemlerini anlatacağız.

“Turnikem Var – Hazır Düzeneğim Kurulu” Diyenlere de Güzel Haberimiz Var.

En güzel sistem, “çalışan sistemdir” Daha önceden sistem kurmuşsanız ve çalıyorsa, en önemlisi de “memnunsanız”  var olan sistemlerinizin de, en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Okulunuzun turnikesinden geçenlerin sinyali (1) web servis aracılığı ile eş zamanlı olarak K12NET sistemine ulaşacak (2), K12NET sistemi de bu veriyi kendi üzerinde tutarak, istenirse gerekli kişilere bildirim gönderebilecektir. (3) Bu çalışma tamamlanmış olup uzun süredir sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu haftaki eğitimimizde bu konu hakkında da bilgi verilecektir.

İletişim / Ajanda Modülü – 21 Nisan Perşembe Saat 10:30

K12NET, okulların gider kalemi değil, aksine gelir kaynağı olmalıdır. Bu öğretim yılında, okulların açıldığı günden bu zamana, 147 milyondan fazla ücretsiz bildirim göndermişiz, eğer okullarımız bunları SMS olarak göndermeye kalksalardı, piyasanın en düşük birim fiyatlarına göre, 4 ila 6 milyon lira arasında harcama yapmaları gerekiyordu. K12NET’in iletişim modülü sayesinde okullarımıza bu kadar tasarruf sağlamış olduk.

K12NET 4 kanal üzerinden iletişim kuruyor. 1- Ekran Mesajı  2- Duyurular 3- Elektronik Posta 4- SMS. İlk üçü ücretsiz. Kendi öğrenci/veli ve personeleriniz için ücretsiz üç yöntemi kullanmanızı öneriyoruz. K12NET Mobil uygulama ücretsiz bildirimlerle sizleri sürekli gelişmelerden haberdar etmektedir. Kendi öğrenciniz olmayan, potansiyel öğrencilerinizin mobil uygulaması olmadığı için bu potansiyel öğrencilerle de  SMS üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Eğitimimizde iletişim modülünün ayrıntılarını bulabilirsiniz.

Temel Tanımlar / 22 Nisan Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. (Yardım video numarası: Temel Tanımlar 1 serisi videolar) 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]