K12NET’den, Rehber Öğretmenlerimize, Bir de Riba Müjdesi

20 Mayıs 2021

K12NET’den, Rehber Öğretmenlerimize, Bir de Riba Müjdesi

Bugünlerde Riba Anketlerinin doldurulup, sonuçlarının Milli Eğitim Bakanlığına aktarılması isteniyor. K12NET, Rehber öğretmenlerimize öyle bir kolaylık sunuyor ki;

1 –   Anketler, K12NET’de tanımlı, soruları girilmiş, her bir okul müdürlüğüne atanmış, hazır durumda sizleri bekliyor. Yani rehber öğretmenlerimiz tanımlamak için hiç uğraşmayacaklar.

2 –   Kullanıcılar, anket sorularına cevap verdikçe, analizler otomatik oluşuyor, üstelik oluşan analizler de, tam olarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın istediği formatta. Yani analiz çıkarmak için de rehber öğretmenlerimizi uğraştırmayacağız.

Riba anketler konusunu bu haftaki online eğitimimizde ayrıntılarıyla anlatacağız.

Riba + Üniversite,LGS Tercih Programı + K12NET Rehberlik Modülü Eğitimi / 20 Mayıs Perşembe Saat 10:30

Hafta başında bilgi vermiştik. Perşembe günü yapacağımız eğitimde, üniversite tercih programını anlatacağız.

7 Dakikalık – Videomuzu Mutlaka İzleyiniz. (Hız, İlle de Hız, En Çok Önem Verdiğimiz Konu) 

https://www.youtube.com/watch?v=igYn2sEiUqY 7 dakika içinde, üniversite tercih programımızın genel mantığını bu videoda anlatmaya çalıştık. İzleyen ve bizzat girip uygulama yapanlar, tercih programınızın hızına şaşırıp kalacaklar. Ücretsiz ama çok kaliteli, internet üzerinden çalışıyor ama çok hızlı tercih programımızın herkes tarafından kullanılmasını istiyoruz. Şuan bile kullanıma hazır durumda olan programımıza https://osstercih.k12net.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Perşembe günü yapacağımız online eğitimde tercih programımızın ayrıntılarına yer vereceğiz.

LGS Tercih Programımız da Var.

Üniversite tercih programımız gibi ücretsiz, LGS Tercih programımız da var. https://lgs.k12net.com/ Tercih zamanı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınladığı en güncel verileri yükleyeceğiz. Üniversite tercih programı gibi bunu da isteyen herkes ücretsiz kullanabilir.

Rehberlik Test ve Envanterleri Hem Optikli, Hem Online…

Rehberlik test ve envanterlerimiz, okullarda yüz yüze eğitim yapılırken, optik kağıtlar üzerinden, uzaktan eğitim yapılırken, online olarak iki türlü de yapılabiliyor.

Öğrenciler cevaplarını verdiklerinde raporları otomatik oluşuyor. Aracısız, ücretsiz, dünyanın herhangi bir yerinden, interneti olan herhangi bir bilgisayarından, cep telefonundan, tabletten, mobil uygulamadan, sabit bilgisayarlardan, her yerden / her zaman çalışabilirsiniz.

Eğitime Katılmak İçin Bir Mail Göndermeniz Yeterli Olacaktır.

Ücretsiz, online, herkesin bulunduğu yerden katılabileceği eğitimimiz için, [email protected] adresine bir mail göndermeniz yeterli olacaktır. K12NET müşterisi olmayanlar da, bu eğitimimize katılabilirler. K12NET’in tüm eğitimleri, “sonradan izlenebilsin” diye kayıt altına alınmaktadır. Zamanı uygun olmadığı için eğitime katılamayacak kullanıcılarımız, eğitimin videosunu sonradan izleyebilirler.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]