K12NET’den Çok İsteniyordu, YAPTIK!

27 Şubat 2023

K12NET’den Çok İsteniyordu, YAPTIK!

Müşterilerimiz, K12NET’den “Yemekhane Modülünü” istiyorlardı. YAPTIK. Yapmadan önce iyice araştırdık, dünya literatürünü taradık. Yapmışken dört dörtlük olsun istedik. Yapmışken, çok fonksiyonlu olsun ama kullanımı kolay olsun istedik. Başardığımızı düşünüyoruz. Bugüne kadar yemek listelerini bir linke bağlayarak öğrencilerimize/velilerimize ulaştırabiliyorduk. İsteyenler aynı yöntemle devam edecekleri gibi yeni çalışmamız yemekhane modülünü de kullanabilecekler.

K12NET’in 38. Modülü Hazır…

Yemekhane modülünün de devreye girmesiyle, K12NET’in 38 modülü oldu. Bir kurum, K12NET’i kullanmaya başladığında, 38 modülünü kullanabilir olarak başlıyor. Hiçbir modüle, hiçbir yeni çalışmaya ayrıca ücret talep etmiyoruz. Yılda bir kere lisans ücreti alıyoruz, onun dışında bir ücret talebimiz olmuyor. Yemekhane modülünü kullanmak isteyen kurumlarımız da, tek kuruş ücret ödemeyecekler.

Yemekhane Modülü / 1 Mart Çarşamba, Saat 10:30

Yeni modül olduğu için, eğitimini de ilk defa yapacağız. Her eğitimde olduğu gibi bu eğitimi de videoya çekeceğiz. Eğitim saatinde müsait olmayanlar, istedikleri zaman yaptığımız eğitimimizi izleyebilecekler. Aşağıdaki tek kare görüntü bile, yemekhane modülümüzün ne kadar özenerek, ne kadar araştırarak yaptığımızı göstermektedir.

Anket Modülü / 2 Mart Perşembe, Saat 10.30

İki gerekçeyle anket yapılır. 1-Verilen hizmetten duyulan memnuniyeti ölçmek için, 2- Bir konuda farklı alternatifler varsa hangisinin daha çok istendiğini tespit etmek için yapılır. K12NET Anket modülü, pek çok fonksiyonla çalışıyor. Yıl sonuna doğru, MEB, Riba anketlerinin yapılıp, istediği formatta bakanlığa bildirilmesini istiyor.  Öğrencilerimize online RİBA anketini uygulayıp, rehber öğretmenlerimizin elini sürdürmeden, otomatik analizlerini yapıp, üstelik bakanlığın istediği formatta verilmesini sağlıyoruz. Anket modülünde daha cevap verirken analizler, sistem tarafından otomatik yapılmaktadır.

Temel Tanımlar / 3 Mart Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Açacak, Sorumluluğu Almak İsteyenler Kapatacak!

K12NET Açacak, Sorumluluğu Almak İsteyenler Kapatacak! Teknoloji ilerledikçe, sahtekârlıkların şekilleri de değişip, daha karışık hale geliyor. K12NET’de bir kimsenin kullanıcı...

DEVAMINI OKU

K12NET, Reklam Konularını Neden Sona Bırakıyor?    

K12NET, Reklam Konularını Neden Sona Bırakıyor?              “Kantin modülünüz var mı?” diye soranların büyük bir kısmı, hemen arkasından şunları yapabiliyor...

DEVAMINI OKU

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı.

K12NET Başladığında “Olur” Diyenler Azınlıktaydı. 2004 yılında, Türkiye'de ADSL yokken, “yüzde yüz web tabanlı yazılım yapacağız ve üstelik muhasebeyi de...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]