K12NET’de Şubat Ayı da, Ocak Ayı Gibi Hızlı Geçecek…

5 Şubat 2024

K12NET’de Şubat Ayı da, Ocak Ayı Gibi Hızlı Geçecek…

Ocak ayında iki konunun yoğunluğu aynı günlere derk geldi. Birinci dönem karneleri verilirken, bir taraftan da bursluluk sınavları yapıldı. Aynı anda binlerce kurumda, milyonlarca işlem yapıldı. Hiçbir hizmet aksaması olmadan o günleri geçirdik.  Şubat ayında da bursluluk sınavları hızla devam edecek. Yine aynı şekilde sorunsuz bir hizmet verebilmek için bütün gücümüzle çalışacağız.

K12NET, Bu Yıl da Pazarın Lider Yazılımı Oldu.

Dürüstlük ve çalışkanlık özelliklerimiz, Türkiye özel okulları ve kursları tarafından görülüyor ve karşılık buluyor. K12NET bir kere daha özel okulların ve kursların en çok tercih ettiği pazarın lider yazılımı oldu. Kaç yıldır, aynı şekilde kurumlarımız tarafından ödüllendiriyoruz. Onları yanıltmamak için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ocak ayı sonunda 3.886 kuruma hizmet vermeye başladık. Sadece Ocak ayında 79 kurum, K12NET’li olmaya karar verdi.

Bursluluk Sınavları / 8 Şubat Perşembe, Saat 10:30

Bursluluk sınavları ile ilgili bilmeniz gereken ne kadar bilgi varsa en baştan, yeniden anlatacağız. Sınav tanımı, sınav oturumlarının ayarlanması, sınav giriş belgelerinin basılması, kuruma gidip başvuru yapanlar, kuruma gitmeden online olarak başvuranlar, optik kağıtların değerlendirilmesi, sınav sonuç rapor ve analizlerinin alınması, bursluluk sınav sonuçlarına göre, SMS veya karne mesajlarının özelleştirilmesi ve daha pek çok ayrıntıya yer vereceğiz.

2.Döneme Geçiş İşlemleri / 7 Şubat Çarşamba, Saat 10:30

Birinci dönemdeki işlemlerini bitirmiş kurumlarımız, sistemlerini ikinci döneme geçirebilirler. Geçiş süreci ile ilgili yapılması gerekenleri bu eğitimde anlatacağız. Eğitimin videosunu çekeceğiz, katılamayan kullanıcılarınız, sonradan izleyebilirler. Ayrıca K12NET ekran mesajı üzerinden gerekli yardım dokümanlarını da ulaştıracağız.

Temel Tanımlar / 9 Şubat Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek [email protected] adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]