K12NET’de Saatler İçinde Bile Değişiklik Olabiliyor (Birkaç Günde Olanlar)

14 Aralık 2021

K12NET’de Saatler İçinde Bile Değişiklik Olabiliyor (Birkaç Günde Olanlar)

Tek işi, tek uzmanlığı K12NET olan, mühendislerimiz ve destek personellerimiz sürekli üretiyor, bazen saatler içinde bile ilerleme kaydedebiliyoruz. Bu haftanın derlemeleri ve son saatlerde aldığımız güncellemeler konusunda bilgi vermek istiyoruz.

Ajanda Modülü: Uygulamanın Tam Göbeğinden Gelen Sorular / 15 Aralık Çarşamba Saat 10:30

Özel okulculukta öğretmenin veli ile belli aralıklarda görüşme yapması çok önemlidir. Akademik, kişisel, mesleki veya bir sonraki yıl, okula yeniden kayıt olma konularını görüşürler. Okul yönetimleri her zaman şu sorunun cevabını merak eder:

Öğretmenlerimiz, hangi öğrenciyle, kaç kere görüştüler, ne görüştüler, nasıl ilerleme kaydettiler, henüz kimlerle görüşmediler? Bu eğitimde bu soruların cevabını bulabileceksiniz.

Yine bir müşterimiz şunları sormuş: K12net veli randevu sisteminde, aynı gün için randevu alınabiliyor mu? Yoksa en erken bir sonraki güne mi veriyor? Gün içerisinde randevu alabilmek için zaman aralığı var mı?

Uygulamanın tam göbeğinden gelen bu sorulara da cevap vereceğiz.

K12NET Bursluluk Başvuru Sistemi / 16 Aralık Perşembe Saat 10:30

Bursluluk başvuru sistemini sanki okulunuzun web sayfası gibi yapıyoruz. Bunun için okulların video, slayt, yönerge, slogan eklemeleri gerekiyor. Bu zamana kadar okullar, K12NET destek personellerine gerekli dokümanları gönderiyor, K12NET personelleri de yüklemeleri yapıyorlardı. K12NET’in “kolaylık ve zaman” prensiplerine aykırı bir durumdu, okullarımız kendileri ne zaman isterse yükleme yapabilmeliydiler, bu güncellemeyi sağladık. Aşağıdaki resimden bir örnek gösterelim. Öğrencinin alacağı sınav giriş belgesinin üstünde ve altında çıkacak resimler yer alıyor. Kullanıcılarımız kendi sayfalarından girip yüklemelerini yapabilecekler. Eğitimde bu konuya da yer vereceğiz.

Pazartesi günü bir güncelleme daha aldık. Müşterimiz şöyle soruyordu:  11. Sınıflar MF olan öğrencileri ayrı sınıfa yerleştirmek istiyorum. TM’leri de ayrı sınıfa. Bunu nasıl yapabilirim? Bugüne kadar ayrım yapmadan sınıf seviyesine göre alıyorduk, artık ayrımı da yapabiliyoruz.

Deneme Yapmanız İçin Özel Simülatör Hazırladık

Bursluluk Başvuru sistemimizi, görün, deneyin, bizzat uygulama yapın istedik.

https://k12net.com/tr/ burası bizim K12NET web sayfamız. Sanki okulunuzun web sayfası gibi düşününüz. Bu ekranı, kendi web sayfanızı tasarlıyor gibi düşününüz. Girdiniz, Başvur düğmesini gördünüz. Bir öğrenciyi baştan sona kayıt yapınız. Yaptığınız kayıtlar, bizim K12NET demo ilk-ortaokul ve lisemize akıyor. Okulun web sayfasından K12NET’e Direkt – Zahmetsiz – Dolambaçsız bir şekilde akıyor. Öğrencileriniz,velileriniz, misafir havuzunda KVKK onayları alınmış şekilde bilgileri kullanacağınız günü bekliyor.  TC Kimlik numarası üretmek için https://www.simlict.com/ adresini kullanabilirsiniz.

Kütüphane Modülü İstişare Toplantısı / 16 Aralık Perşembe Saat 14:30

  1. K12NET’in yeni yapacağı kütüphane modülünü kullanmak istiyorsanız;
  2. Okulunuzdaki kütüphane hizmetleri ile ilgili süreçleri anlatmak istiyorsanız;
  3. Daha modül çıkmadan olması gerekenler konusunda görüş bildirmek istiyorsanız;

Bu toplantıda siz konuşacaksınız, biz dinleyeceğiz. Bizler de sonra kolları sıvayıp, dinlediklerimizi hayata geçirmeye çalışacağız.

Eğitimlerimiz;

  1. ÜCRETSİZ
  2. Her okul kendi yerinden
  3. Online
  4. Katılmak için [email protected] adresine bir mail yazmanız yeterli olacaktır.

Yaz Tatili Başlamadan Sıralanan K12NET Müjdeleri

O kadar çok, o kadar güzel haberlerimiz var ki, her biri ayrı yazı konusu olabilir ama zamanımız sınırlı. Okullar kapanıyor....

DEVAMINI OKU

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak…

K12NET, LGS’de de, Size Çok Yardımcı Olacak... Pazar günü Liselere Giriş Sınavı (LGS) yapıldı. Öğrencilerimiz yıl boyunca çalışarak, sınavda da, soruları çözerek görevlerini...

DEVAMINI OKU

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır.

Yapay Zekâ, En Güzel K12NET’le Kullanılır. Yapay zekâ çok hızlı ilerlemesine rağmen, konuyu kapsamlı bir şekilde bilenlerin sayısı çok az....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]